Ako pokračujem s cieľmi na Patreone
O mne

Ako pokračujem s cieľmi na Patreone

Ako vidíte, plniť ciele na Patreone sa mi darí aj nedarí. Uvádzam ich ako motiváciu a už som dosiahla všetky – do zásoby mi nič nenapadá, takže kto by mal nejaký nápad, čo spraviť za dosiahnutie platby 50 dolárov mesačne, sem s ním!

Ale teraz pekne poporiadku:

Cieľ 1.

„Keď dosiahnem $5 mesačne, dokončím všetkých TR!“

Práve dnes som konečne dohrala TR3, zvládla som Antarktídu s jej mutantmi! Občas som hrala tak, že som proste zavrela oči a riadila sa zvukom, vyzbrojená tým najsilnejším v hre, čo je asi raketomet. Teraz mi ostáva z TR3-5 a Rise už len TR4 a RotTR.

Cieľ 2.

„Keď dosiahnem $10 mesačne, začnem cvičiť, aby som bola viac ako Lara!“

Ten smajlík je tam preto, lebo je to celkom vtipný cieľ, neviem, prečo som ho nezadala aspoň pri 100 dol./mes., ale priznávam, že sa mi nechce chodiť ani len von so psom.

Cieľ 3.

„Keď dosiahnem $15 mesačne, spravím cosplay fan-video!“

To je hotové, nachádzalo sa aj tu na blogu a bolo hrozné, ale podľa mojich mecenášov je fajn. Sú divní. Ehm.

Cieľ 4.

„Keď dosiahnem $20 mesačne, spravím TR8 neoprén!“

Dnes som si objednala čierne body, na ktoré budem musieť našiť tie žlté pásy, čo bude tragické, ale skúsim. A niektoré leto hor sa k vode!

Cieľ 5.

„Keď dosiahnem $30 mesačne, pokúsim sa nájsť ďalšieho cosplayera, s ktorým spravím photoshoot!“

To pokúsim sa je tam esenciálne, vôbec to neznamená, že tento bod aj nastane. Ale snaha by mohla byť. Teraz mi je ľúto, že som poslala jednu z bývaliek dokelu, tiež robila cosplay…

Cieľ 6.

„Keď dosiahnem $40 mesačne, napíšem knihu s veľa cosplay zmienkami!“

To sa už stalo, ako som vravela, v Hraničiarke sa hl. hrdinka tiež pustí do tohto hobby. Okej, nevyšlo to (zatiaľ?), ale verím, že raz hej.

Rate this post

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

3 thoughts on “Ako pokračujem s cieľmi na Patreone”

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!