Idey

#loveyourself

Teraz jednoducho preložím svoj text z Instagramu, písaný o pol piatej ráno (pretože načo spať dlhšie než 4 hodiny!), ktorý sa nachádza pri fotke nižšie. A vy si skúste z neho niečo zobrať.

Sú tam. Na oboch mojich rukách. Je ich veľa a sú viditeľné. Každá jedna je súčasťou môjho boja – so životom, so sebou, mojím hnevom a strachmi. Niektoré z nich boli vytvorené so slzami… Pretože, a musím to povedať znovu, som borderline. Snažím sa prežiť, vyhrať súboj proti mojim vnútorným démonom: čiernym a bielym príšerám. Takmer nie som schopná vidieť sivú (či možno farebnú) zložku života, hoci viem, že tu je… niekde. A som si istá, že sme dosť: sme dosť láskaví na to, nezabíjať zvieratá alebo ľudí, múdri na to, byť podceňovaní, krásni na to, aby nám nadávali alebo aby sme trpeli kvôli hlupákom.
Prosím, ver mi. Prečo? Pretože dokonca jedno dievča s nízkym sebavedomím, poškodenou osobnosťou a JAZVAMI na rukách bolo schopné urobiť photoshoot v boudoir štýle, ukázať svoju temnejšiu minulosť a nehanbí sa. Naopak, konečne je na seba hrdá.
#survivor #borderline #nevergiveup #readyforlife
#loveyourself #scars #boudoirphotography

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

2 komentáre

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: