TOP 7

TOP 7 radostí: máj 2018

Okej, okej, medzi týmto a predošlým článkom z kategórie (februárové radosti) uplynulo dosť času, ale, viete. Hospitalizácia. A to tentokrát ani nie je moc výhovorka. Môžeme ísť na to?

Pieseň

V PK ma upútala reklama na akúsi podprsenku, v ktorej hrala veľmi fajn pieseň. Akosi neschopná odposluchu som googlila reklamy na príslušnej stanici – myslím, že JOJ -, až som natrafila na tú správnu na YouTube. Pesničkou mesiaca je teda rozhodne Lost On You. Nezdá sa mi, že by bola nejak optimistická, ale je veľmi dobrá a s radosťou som si ju vyspevovala na izbe. Nie príliš nahlas, hypománia sa nekonala.

Jedlo/nápoj

Medzi jedlami viedla tento mesiac pizza: síce tuším len dva razy, ale po tých… ehm, pokrmoch v PK to bola rajská hudba pre môj jazýček. Salámová s kopou ananásu! Jop!
Z nápojov sú to ochutené minerálky. Nie vyslovene sladké, nič ako Cola alebo čo, ale trebárs egrešový Rajec, etc.

Nákup

Zo starého dobrého Wish ma asi najviac potešili topánky na fotke. Iste, mierne sa v nich potácam, hoci opätok má len 3 cm, skrátka som sa nikdy v takom niečom nenaučila chodiť. Ale rozhodne sa mi páčia, sú inak pohodlné a i Mati sa páčili, čo pravdaže nie je pre mňa známka kvality (I am sorry), ale bolo to milé.

Kniha

Hoci zavretá v PL, kde nebolo zábavy práve najviac, nečítala som nejak extra. Výrazne ale potešil Ben Hur, knihu som dostala k meninám a prostredie nebolo na zahodenie, i keď blbosti s Ježišom ma moc nebrali.

Fotografia/screenshot

Predminule to boli záverečné štatistiky TR3, teraz budú tie z Rise, ktoré sú aj na IG vľavo, ale ten screenshot sem skrátka hodiť musím! No a už sa blížim i ku koncu TR4 – a čo sakra budem robiť potom, ha? Hrať Anniversary asi 15. raz?

Aktivita

A zas a zas fotenie v štýle boudoir s Majkou, čo nemalo chybu! No, nemám ešte výsledky, ale fotografie aj len vo foťáku vyzerali veeľmi slušne.

Ostatné

V nemocnici sa mi ozývali Fernando i Jim, po troche to pretrváva doteraz,
dokázala som sa odtrhnúť od TR a len TR, kúpila som si napr. Life is Strange alebo Firewatch,
zlepšili sa mi glykémie (a to i tam v nemocnici!),
celkom sa mi pozdáva počasie, no bude hůř…

Prvý letný mesiac snáď prinesie podobne pozitívne výsledky a pri troche šťastia sa ho i dočkáme, nie ako marec-apríl, ktoré skončili v zabudnutí času…

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: