Idey

Ľudia, ktorí ma inšpirovali/ktorých obdivujem

Reálni i virtuálni – viete, čo to znamená:)

Lara Croft

A čo sakra na tom, že v skutočnosti vôbec neexistuje? Je úžasná. Nie dokonalá, čo je len dobre. Jej kladné stránky som už kade-tade menovala mnohokrát, záporné si môžeme zhrnúť: Nedbá o ohrozené živočíšne druhy. Vlastne zabíja takmer všetko, čo jej príde do cesty. Myslím, že občas nie je úplne ohľaduplná… A sem-tam si dovolí umrieť v tej najhoršej chvíli, hoci to býva skôr chyba hráča.
Naučila ma, že keď veľmi chceme, dá sa to niečo dosiahnuť, že svet si zaslúži záchranu, aj keď to tak niekedy možno nevyzerá a že byť upravená sa dá byť za každých okolností. Ale hej, od TR: Underworld sa zašpiní i ona, kam to napísať!

Lady Diana

Hoci princezná, stále ľudská, dbajúca o druhých a, to predovšetkým, s psychickými problémami, čo ju aspoň v mojich očiach robí ešte sympatickejšou. Jej tragická smrť je večnou škodou, tak veru.
Naučila ma, že nie postavenie, ale to, čo máme v srdiečku zaváži.

Pápež František

Hoci je hlavou katolíckej cirkvi, ktorá má na svedomí pomaly nepredstaviteľné svinstvá tohto sveta, je skvelý. Liberálny, prijíma homosexuálov, chce, aby sa krajiny stavali k utečencom pokrokovo. Iste, i on má niektoré názory hodné katolíkov: zastarané, rigidné, odmietajúce, no po tom idiotovi, čo tam bol predtým, je to vítaná zmena.
Naučil ma, že aj veriaci z radov katolíkov môžu byť takmer úplne normálni.
(Pozn. aut.: Áno, nenávidím kat. cirkev. Predovšetkým kvôli útlaku žien, obrovskej miere pedofilov a pokrytectvu. A myslite si o tom, čo len chcete.)

Milovníci zvierat

Teda napr. i zakladatelia organizácií ako Sloboda zvierat a pod. Idú proti tým kreténom, ktorí zvieratá týrajú či bezdôvodne zabíjajú, len škoda, že nemôžu uplatniť zásadu „Oko za oko, zub za zub“. Nie som úplný zástanca týchto slov, no v prípade zvierat a možno aj malých detí je to okej.
Naučili ma, že vziať si potvorku z ulice je skvelá vec a zvieratá treba milovať!

Bývalka Alexandra

Tú teda neobdivujem, hoci boli časy, keď sa dialo i to. Bezhraničná hraničná biela zóna… Yuck. Avšak inšpirovala ma tým, že mi ukázala, aká vo vzťahu byť určite nechcem… i keď niekedy si neviem pomôcť. Jo, len pripomínam, že tiež mala HPO či aspoň niečo tomu veľmi podobné. Nastavila mi zrkadlo, aké svine vieme byť, manipulujeme, vyhrážame sa a zvysoka kašleme na pocity druhých. A toto chcem u seba zmeniť.
Naučila ma, že borderline + borderline = disaster. Zvyčajne vyslovene a dopekla aj s nami, bez snahy zmeniť sa to skrátka nepôjde.

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: