Idey

O potvorku viac

Ako si môžete všimnúť naľavo na Instagrame, pridala som fotku mačaťa, usadeného na mojom župane vôbec-nie-z-wish. Našla ju dnes ráno moja mama, ako sedí v kríkoch a zúfalo mňauká, a keďže pôsobila tak opustene (mačička, nie mama), odkázala mi, že ak chcem, môžem si ju ísť zobr-

A mne pravdaže nebolo viac treba, vybehla som z domu a došprinovala na koniec ulice, kde som zrazu začula pomerne silné mňau-mňau. Vystrčila som ruku v geste „puťa, čiča, dám ti papať“, načo vyliezlo z kríka čosi malé, chudé, chlpaté, sivé a mačkoidné. Mačiatkoooo! Zhrabla som ho, došla domov, pričom som chápavo prikyvovala na jeho mraučanie a nechala ho, nech sa pustí do prieskumu záhrady. Jony bol s bratom na prechádzke, takže zatiaľ malo voľné pole pôsobnosti. Dostalo vodu, ktorú nechcelo a mlieko, ktoré chcelo. Potom si zrejme na veky vekov privlastnilo môj dekolt a upelešilo sa tam, to už ale prišiel Jony a nastalo zoznamovanie.

Mača sa príšerne naježilo, zasyčalo a zavrčalo, pričom sa mu chudý chvostík kvázi hrozivo nafúkol. Jony sa okamžite dal na ústup a zmizol ako gáfor z rohom. Mačatisko sa zmenilo na späť na prítulnú čiču, predtým mi ale stihlo zasiahnuť pazúrom do jazvy, čo nebolo príjemné.

No, a teraz to dopadlo tak, že mačička mi spí v župane, ktorý mám na sebe, dostala mlieko, tvaroh mi odjedla z obeda a vyzerá celkom šťastne. Jony je zahrabaný kdesi bohviekde a myslím, že žiarli, i keď mu vždy, keď ide okolo, dám najavo, že ho stále ľúbim, a moc!

Takže tak, Sonya má na starosti ďalšieho chlpáča a je z toho nesmierne happy, dúfa, že bude aspoň chytať tie prekliate muchy a bude sa im všetkým moooc dariť… A nemala by som teda viac ísť do PK, lebo tie potvorky sa na mňa naviažu a ja ich zas opustím? No way!

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

2 komentáre

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: