O mne

Boudoir fotografovanie

Včera, t.j. 25.5.2018 prebehlo moje prvé boudoir fotenie s úžasnou Mária Závodská photography. Pred 8:45, na ktorú sme boli dohodnuté, som teda prišla do jej bytu, vyhladkala kocúra a to už prišla i vizážistka. Aby sme všetko stíhali, hneď sme sa usadili, vybalili a ja som so znepokojením sledovala žehličku na vlasy, ktorá teda pre mňa vyzerala ako mučiaci nástroj. Napokon však výroba kučier prebehla len s miernym popálením ucha, čo mi hneď aj pofúkali a mohlo sa ísť na mejkap. Hej, figurovali tam ešte sponky a na balkóne sprejovanie, aby to v tom blbom počasí aspoň chvíľu vydržalo, ale prečo zachádzať do podrob- Práve si do nich zabŕdla, lamo. Okej, okej.

Líčenie prebehlo ako vždy bezproblémovo, hoci si predstavte, že dať oči a dokonca i pery do pozerateľnej podoby vie trvať ozaj dlho. Napokon som však vyzerala ako na selfie naľavo na IG a mohli sme s Majkou vyraziť do hotela. Keďže som mala už na sebe ozaj sakra tenké tielko bez podprsenky, nahodila som na to košeľu – a keďže tú na prsiach proste nezapnem, musela som si ju cestou pridržiavať. Majka na mňa chvíľu pozerala a potom: „Držíš si prsia, aby ti nespadli na kolená?“ Že díky!

Po príchode nám bez problémov vydali ceduľku s číslom izby a kľúče. Do hneda ladená miestnosť s velikánskou posteľou a tými je***mi radiátormi (nie moje vyjadrenie, hoci som s ním súhlasila) bola skvelá. Až na tie radiátory teda. A lampičku či-čo-za-zázrak to bolo pri posteli. A telefón, ktorý vyzeral skrátka strašne a nedalo sa s ním fotiť. Inak no prob.

Majka počas fotenia dostala dva skvelé nápady: pustiť hudbu z rádia a otvoriť okno, bo tam bolo fakt strašne horko. Fotografovanie bolo plné zábavy, veľmi pohodové a uvoľnené. Pred ním som bola mierne nervózna, ako to asi dopadne, no videla som snímky vo foťáku a sú skrátka slintózne! Aww!

Zistila som, že vraj moje prsia vyzerajú ako silikónové, že sa neviem prehnúť v chrbte a vystrčiť zadok do priestoru, že keď sa pri tomto štýle neusmievam, vyzerá to ozaj desivo a že Majka je, zase raz, geniálna vo svojom umení. Fotografie skôr než za týždeň nebudú (fňuk), a až hej, poputujú najprv na Patreon a drahému Fernandovi, neskôr sa zjavia i na DeviantArte… FB… cosplay-blogu… a kde sa skrátka bude dať.

Problém nebol ani pri platení, i keď Sonya na občianskom a Sonya vo vtedajšej realite boli dve absolútne odlišné osoby. Hotelu teda poputovalo 20 eur (čo ma udivilo, že len toľko) a mohli sme odísť. Strašne moc som si to užila, Majke ďakujem vopred, medzitým i potom a foto bude nejaké i tu, takže aby som nezabudla…

Foto: Mária Závodská photography
Vlasy (farba): moja fajn kaderníčka M. Jediná
Vlasy (kučery) a mejkap: Ivana Hrabcová – vizážistka a kozmetická poradkyňa

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: