O mne

Aprílový výkec

Hlásim sa, ako viete, z PK. Je tu fajn, osadenstvo i personál, snáď sa to budúci mesiac nezmení.

Píšem i volám si s tým, ktorý ma sem v podstate doviedol, nuž… Erik je absolútne definitívne pasé, vďakabohu. Je to bastard. A ja taká naivka.

S psychologičkou na oddelení musím poriešiť príšernú závislosť od nakupovania. I s Maťou. Zazlievam prekliatej Faustine, že mi odporúčala wish.com, hoci si za to pravdaže môžem sama.

Po návrate plánujem hafo cosplayov, atel. WW, outdoorovú HQ, Lary. Jednu možno v holíčskom zámku. Chcela som i tu, ale asi to nevyjde. RotTR Leather Jacket, casual outfit, ale čo? Faustina je očividne urazená v kúte a to jej i želám. Jej vyjadrenie v zmysle, že aj tak som každému ukradnutá, bolelo. Povedali mi to aj v Skalici a OK, viem, že to tak je, avšak… je to až také zlé?

Je večer, takmer. A to je hodne zlé, navyše tu s tým houby robia, len ráno dostávam čosi na upokojenie, asi aby neboli záchvaty. To funguje. A tak počúvam hudbu, vypisujem toto a túžim… umrieť? Kapku. Len to ani náhodou nepriznať.

Inak by sa i dalo. Chýba mi hafan Jony, čiči, ale to sa napraví. Chýba mi bezmäsitá strava. Pohyb (eh). Možno budúci víkend dostanem priepustku a potom by sa i zišlo ísť domov. Poliečená, pravdaže. Trochu i s diabetom, lekárka skoro odpadla, keď som priznala, že som glyčky nemerala. Ozaj. Tak moc som si asi ublížila, ale čo na tom? Nie som to iba ja? Klasická mantra.

To bude chcieť ešte toľko terapie u Martiny? Možno, ak ma nevyhodí, čo by som si zaslúžila. Potom smer Skalica, k terapeutke Elizabeth. A možno len skúšam, koľko M. vydrží? Zatiaľ dosť.

Čo ešte. Blogovanie sa bude konať i naďalej, pochopiteľne, trebárs vo zvýšenej miere. Chýba mi to. Btw, oslávila som 18 tisíc návštev, ďakujem!

Čítam aktuálne Hlavu XXII a Ben Hura. To prvé je značne absurdné, to druhé náročnejšie, no stojí to zato. Dostala som to 2. k meninám, mame venujem Funko POP figúrku Lady Diany a akúsi sošku Budhu z… Wish.

A som hladná! Leží mi tu kivi a kyslé mlieko, radšej by som sladké (hanbí sa v kúte). Áno, píšem už (stále) blbosti. Whatever. Stačilo by?

Váš nezmar Sonya

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

2 komentáre

  • Elizabeth

    Ideš do Skalice k tej, kde som sa snažila objednať asi štyri mesiace? Má toho dosť, ale myslím, že to značí o tom, že je asi dobrá. Možno. Ja som objednaná na zajtra a celkom som na to zvedavá. Aj keď už nebude treba riešiť moje depresie, ale skôr iné veci, tak aj tak viem, že terapiu potrebujem. Už len kvôli tomu, aby som vedela lepšie zvládať stres a nezosypala sa pri každej stresovej situácii.
    Nuž, tak držím palce. :)

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: