Idey

Cosplay plány

Keďže cosplay je život, a mne sa momentálne žiť chce (oh!), pripravujem novinky. Ravando vravel, že by sme mohli ísť niekam ešte pred koncom tohto mesiaca, ale neviem v čom a hlavne si nie som istá, či mi vyjdú peniaze, holt som trošku objednávala (trošku viac, najmä z Wish). Zvažujem niečo z TR: Legend, upravený Special Forces Urban outfit alebo Winter Orange, no coat, neviem. Popravde, rada by som vzala catsuit a trochu ho zmodifikovala – teda doplnky, puzdrá a zbrane z klasických dielov, vysoké čižmy, etc., ale naň je rozhodne ešte kosa.

To je Lara. Inak dnes by som mohla mať všetky fotky z posledného photoshootu s Majkou (RotTR – Remnant Jacket), takže tešííím. Jasné, niektorí budú tvrdiť, že to nie je cosplay, pretože to vyzerá príliš obyčajne, ale dopekla už, bežte sa zahrabať, sú to drísty. Neviem, čo dotyční urobia, až spravím cosplay Leather Jacket, opäť z Rise. Asi im vybuchne hlava.

Aby sme pokročili ďalej – niekedy v priebehu plynutia času zo mňa bude Wonder Woman, to už hádam za cosplay dotyční pokladať budú! Vidím ju na ateliér, neviem, kam sa v takom outfite pobrať, aby to nevyzeralo maximálne divne.

Divne však bude vyzerať, až pôjdem mestom ako Harley Quinn (najprv zo Suicide Squad), so všetkým všudy, i s tou bejzbalkou, v minulom článku či na IG môžete vidieť, že tá už tu je. Nevadí, som za každú srandu, dúfam len, že Majka bude súhlasiť so sprevádzaním a fotením.

Veľmi pravdepodobne príde ešte i na brata (viem, fotí hrozne, ale vonku aspoň tie fotky majú lepšiu kvalitu než s mobilom), a to v prípade Katniss Everdeen. Nepokladám to za tak podstatný cosplay ako Laru, aby som si platila profesionálneho fotografa. Mojím gros v cosplayi je skrátka Lara, nech už to vnímate akokoľvek.

Túto zimu som Kate Walker (séria Syberia) nestihla, takže treba čakať toho cca 3/4 roka, kým príde ďalšia a s niekým by som rada upravenú Kate nafotila.

Onedlho hádam budem mať príležitosť zahrať si Horizon Zero Dawn a who knows, možno zo mňa raz bude aj Aloy. Je to dosť príťažlivý cosplay. Len najprv odohrám hru – rozhodla som sa zmeniť svoj doterajší zvyk najprv spraviť cosplay, až potom zahrať hru či vidieť film, ako som to spravila pri Wonder Woman (kostým tu bol skôr, než som zhliadla snímok) a ešte pri komsi.

Toto sú zhruba moje cosplay plány – možno som vám nič nové nepovedala, pretože som zverejnila minule i tabuľku z Patreonu, ale tu to máte obkecané:)

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: