Prebehlo nové cvakanie, tentoraz skutočne s Ravandom, za čo som mu veľmi vďačná. Odviezol ma od domu až k cintorínu pod zrúcaninou Dobrej Vody, čo sa oplatí, však som aj požadovala fotografa s autom, keď som ešte myslela, že sa na mňa vybodol – a nevybodol, ňuf!

Prišli sme pomerne skoro, preto sa tam motal len jeden človek, keď sme preskúmavali hrad. Z neho veľa vidno beztak nebude, vzal si iný objektív, či ako mi to vysvetľoval, ale páčilo sa mi tam, hoci sú to skutočne len ruiny. Cesta tam je slušne zablatená, ale aspoň tam nie sú stupáky, čo je fajn, pretože uprostred dobrodružstva sa mi rozpadla topánka a, tušiac to, musela som sa prezuť do obuvi, ktorá sa hrozne na kameňoch a blate šmýkala.

Bola som Larou z TR3, Antarctica outfit, a čo ma v duchu príšerne potešilo, bolo, že keď sme fotili uprostred cesty naspäť, okoloidúca turistka utrúsila, že to pôsobí ako Lara Croft. Odvetila som, že áno, veď tá to aj chce byť (asi som bola aspoň čiastočne rozpoznateľná, oh yay).

Na hrade nás obdivovali turisti a deti, tým sa vraj páčili najmä pištole (nové, airsoft, ha!) a keď som vytiahla UZI, čo nie sú UZI, ktoré mi poslal fanúšik a kamoš, prišla turistka, že či si môže jeden kus požičať a cvaknúť sa s ním, že to ukáže doma deťom. Nuž, to verím, že pri výlete na hrad nestretnete dievča, čo by sa tam hralo na Laru, bežne. Ravando ma podpichoval, že pózovala prirodzene a mala by som sa od nej učiť, na to ale nebolo času, lebo ten letí a raz svietilo slnko (a bolo to dobre) a potom zas nesvietilo (a to bolo dobre tiež).

Napravo na Instagrame máte moje cosplay selfie, zdá sa mi, že som to tentoraz s púdrom neprehnala. Uvidíme, aký bude výsledok – fotky pravdaže ešte nemám a neviem, kedy budú, že on sa ozve. Takže snáď čo najskôr, keby napísal dnes večer, tak…

Okej, snívajte s nami.

Inak sa mi aspoň nerozpadli puzdrá, čo je tým, že som si ich nevyrábala sama, kúpila som ich na Amazone. Chcela som vziať svetlicu, ale buď som zle objednala, alebo mi poslali nesprávny výrobok, ale z domu mi doniesli akési fontány, čo by sa zrejme v ruke držať nemalo. No, ešte je tu Branč a Majka, nič nie je stratené.

Každopádne, nadchýňalo ma loziť tam po skalách, tváriť sa na každej fotke rovna- ehm, to ste nečítali. Ukazoval mi ich síce, ale to bolo vo foťáku a nemala som okuliare, takže, čo som mu nepriznala, som skôr houby videla, než aby som to vedela reálne posúdiť, ale myslím, že to bude dobré. Však R. je šikovný, to mu nik nemôže uprieť.

Fotku dodám, až budú k dispozícii, inak budú tradične kade-tade, od DeviantArt-u, cez Facebook, po cosplay blog.

A teraz hor sa do vymýšľania nového cosplaya!

Čože?

Povedal niekto, že som v tomto nenásytná? Oh, yes :3

Rate this post

2 thoughts on “Fotenie!

  1. To je super. Mimochodom – možno je to debilná otázka a budem vyzerať ako idiot, ale… – aké to je objednávať z Amazonu? Mám tam vyhliadnutú jednu knihu, ale bojím sa to objednávať… keďže je to zo zahraničia. :D

    1. Čauko, ak je to z nemeckého, tak bez problémov, proste ti to dôjde, ale ak z .com, tak to ide cez colné a vyžadujú papierovačky, je s tým trochu oštara, ale ak to robíš tuším tretí raz ako ja, zvyknúť sa dá :D Popíšeš, čo tam je, načo to je, doložíš doklady, etc.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!