Tieto „výkecy“ sa už stali pravidelnosťou, viažu sa k mesiacu (februárový, marcový,…) a je to i pre mňa pekné zhrnutie toho, čo sa od jedného k druhému stalo a čo stojí za zverejnenie. Tak poďme na to!

Tak napríklad, zajtra budem opäť fotiiiiť, tentoraz s Ravandom! Outfit je ten z Antarktídy (TR3), sneak peek máte napravo na Instagrame, i keď chýba opasok či rukavice, to sa doplní. Stále je kosa na zdochnutie, no pomaly sa otepľuje, predsa, takže hádam nezmrzneme.

Bože, len ja neviem, kam. Vie to on?

Trochu som sa rozvášnila na FB a hneď mi napísal, čo ma teší. Totiž, myslela som, že sa na mňa vybodol, tak som hľadala iných fotografov, ale každý bol neochotný až hrôza, tak som písala už i do Blavy a Trnavy. Popritom som uverejnila status, ktorý opisoval, ako každý fotograf nevie, nemôže, nedá sa, nechce, etc. a že už ma to serie! Vyslovene tragédia, nájsť si tu niekoho pre cosplayera. Nakoniec som našla jedného veľmi ochotného z Blavy a dohodli sme sa na 10.3., ale myslím, že po Ravandovom ohlase to preložím, až sa oteplí… a vôbec, teraz si miniem outfit a neviem, v čom by som prišla potom do BA.

Ale ďalej. Stále nemám peniaze od Erika. Ten chlap nemá hanby napísať mi na FB, ale aby konečne prišiel a doniesol mi ich aj s nejakými úrokmi, tak to nie! Fakt mu už musím poslať pokus o zmier, pretože sa očividne spolieha na to, že sa na naňho vybodnem. Potom určite áno. Čo to je s tými ľuďmi? Ja som dlhovala bratovi okolo 2000 eur, spísali sme zmluvu, ktorú som čestne podpísala a ešte čestnejšie som mu ich v momente, ako som prišla k dvojnásobku, splatila, veď to je blbý pocit, mať dlhy. Asi som divná, že v tejto zasranej krajine splácam pôžičky.

A ďalej. Čo sa týka cosplaya, teraz teda bude TR3, na jar plánujem Harley Quinn, nech sa všetci i na hlavu postavia, že je to prefláknutý cosplay – no a čo, že je? Je to moje hobby? Tak mi do toho láskavo nekecajte, ja si môžem cosplayovať aj svoju starú mamu a ak ma to baví, tak je to okej. A ak tým neubližujem druhým. Viete, ono sa hovorí napr. „Ži a nechaj žiť“, ale to sa na tomto idiotskom Slovensku akosi nenosí, což je tristné. Ale späť k veci: neskôr v tej Blave by to mohla byť Lara z AoD (Camo shorts), len by som potrebovala trochu pribrať do šortiek. A potom ďalšie cosplaye podľa zverejneného plánu.

A napokon, dostala som darčeky od svojich drahých sponzorov! Jedného amerického, druhého českého. Sú to minidron s ovládačom, väčším než je on sám, veď to vidíte, a Funko POP Lara Croft. Do ovládača ešte nemám baterky, inak si myslím, že by to malo v pohode fungovať a Lara moc, moc potešila. Žeriem ich, chalanov:)

Rate this post

5 thoughts on “Marcový výkec

  1. Na Slovensku ľudia nechápu „Ži a nechaj žiť“, keby to chápali, tak by Slovensko vyzeralo inak. Tiež nemám rada, keď mám dlhy. Keď si požičiam tak to v najbližšom možnom termíne vrátim. Keby som však vedela povedať nie tým, ktorý nevracajú…

    1. Tak. Tu nechápu veľa dobrých „rčení“, bohužiaľ. Naučila som sa.
      Nuž, s tým „nie“ ti neporadím, len snáď toľko, že nemať doma radšej žiadne peniaze, inak neviem…

  2. Lol Sonya, ale šak svoj názor ti snáď môže povedať hoc kto nie? Miešaš tu odveci pojmy. Každý ťa necháva žiť, v podstate je každému jedno, ako žiješ tak sa neboj toho, že ti chce niekto diktovať, čo robiť a čo nie. To, že ti niekto nepochváli cosplay z neho automaticky nerobí idiota :D.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!