Príšerne to uletelo a ďalší mesiac je tu. Na blogu teda čaká TOP 7, poďme na to!

Pieseň

Pôvodne som sem chcela hodiť opäť niečo od Imagine Dragons, ale napokon som zmenila názor a za song mesiaca vyberám You don’t own me, i keď Suicide Squad som ešte nevidela celý, no prečo neurobiť niekedy cosplay ako Harley Quinn! Kostým budem čoskoro mať. A k piesni – ten týpek to tam už tradične celé kazí, tak to býva, ale časti bez neho sú veľmi počúvateľné.

Jedlo/nápoj

Keď tak nad tým uvažujem, najčastejšie som na jogurtoch, potom že prečo nepriberám, že. A tak teda za vybrané jedlo pasujem čokoládový jogurt, nič zvláštne (možno len to, že sa tým živí diabetička).

Nákup

A môj účet opäť zavýjal, ale nemohol s mojou nákupnou horúčkou nič urobiť. Asi mi preplo. Najmä z mačiek. Objednala som si z Čiči shopu mačací prstienok s „ouškami a pacičkami“, z Wish egyptskú sochu mačacej bohyne Bastet alebo ušatý prívesok s fotkou cice. Čo som si však obľúbila najviac, je ušatá čiapka na fotke. Je tak k sežrání! Meow!

Kniha

Stále mi prepína i z Egypta, a tak z kníh vyberám Setnovo pátrání 1 – Prokletý hrob (Ch. Jacq). Jacq je majstrom v písaní diel zo starého Egypta, kedysi som si z jeho knižiek vypisovala informácie i celé state, ktorými som obohacovala svoju zbierku vedomostí o tomto období a krajine.

Fotografia/screenshot

Dala som si spraviť reklamu na FB a IG a teraz, v stredu večer, má na Instagrame toľko lajkov, že sa už nikdy neprekonám. Sama sebe závidím! Navyše stále pribúdajú nové a nové. Ach…

Aktivita

Fotenie u Majky zo 16.2. Vždy plno zábavy!

Ostatné

Americký sponzor ma stále významne podporuje,
napísal mi Ravando, že by sme mohli ísť onedlho fotiť,
neporezala som sa, i keď sa mi občas chcelo.

Február bol tiež veľmi dobrý mesiac, uvidíme, čo prinesie prvý jarný, snáď bude takisto skôr pozitívny!

Rate this post

4 thoughts on “TOP 7 radostí: február 2018

 1. tesi ma, ze si tak pozitivne naladena a gratulujem k uspechom!

  inak – tu ciapku mam aj ja :D je fakt super.

 2. Ááh, Harley… Vážne? :D Najmenej originálny cosplay ktorý je tak moc premielaný, že to už ani nie je nič zaujímavé. Ale tak čo už.
  Tú super fotku máš kde presne s toľkými lajkami? :O Lebo šak keď pozerám na insta, čo máš tuto na boku, tak to tam nejako nevidím, lol.
  Ten američan je fakt dement, ale je super, že si narazila na niekoho takého, aspoň môžeš neustále robiť nové a nové fotkyyy ^^

 3. Faustina – Na svojom IG profile ju nemám, tú fotku, je to reklama, ktorá sa mi zobrazuje na druhom profile, teraz už má nejakých 700 lajkov :)
  Tak Jim je trochu divný, stále nechápem, prečo ma vlastne sponzoruje, ale nesťažujem sa :D

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!