Článok je inšpirovaný tým na krásna.cz, to sme tu už dlhšie nemali!

Symbolizuje prapodivné experimenty v laboratóriu, nelegálne pokusy na ľuďoch a vyvoláva hrôzu a znepokojenie, zároveň je však sexy a neodolateľná. O ktorej farbe očí je reč?

Prieskumy ukázali, že vyššie opísané požiadavky spĺňa červená farba očí. Drvivá väčšina opýtaných mimozemšťanov ju zvolilo za najsexy farbu. Pozemšťania potom volili modrú, za ňou hnedú a zelenú. Červená však, navyše pokiaľ v tme svetielkuje, s prehľadom zvíťazila v ankete.

Zistilo sa aj to, že takmer 30% neopýtaných nie je spokojných so svojou farbou očí a najradšej by si ich buď vydlabali, alebo jednoducho farbu zmenili, čo je možné napríklad s pomocou farebných kontaktných šošoviek.

Hnedookí sú kreatívni, emocionálne nestabilní a plachí, keď ich však naseriete dostatočne, panvici do ksichtu sa nevyhnete

Modré oči sú výsledkom mutácie génu a zjavili sa pred 6- až 10 tisíc rokmi, zelené oči sú zastúpené najmenej a ich nositelia sú pokladaní za sexi a tajomných.

Očný kontakt je taktiež veľmi dôležitý pre 101% opýtaných a pokiaľ chodíte už šiestym rokom na terapiu, ale pri reči stále nedokážete hľadieť psychológovi/čke do očí, niekde bude chyba. Ak terapeut(ka) nevyzerá ako zmutovaná chobotnica, tá chyba je na vašej strane a mali by ste s tým sakra niečo robiť. Len, hm… čo?

5 (100%) 1 vote

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!