Tak sa nám zišiel rok s rokom a opäť tu máme, oh, aké rozkošné, 14. február, Valentína a zamilované dvojice, kam sa pozriete. Ale čo tam po tom! Lara Croft má narodeniny, dokonca podľa prvého a pravého životopisu rovno 50.! A to už je čo povedať, no nie? Osobne by ma – a ju iste tiež – veľmi potešilo nejaké stretnutie cosplayerov, ako keď v Paríži tvorili Guinessov rekord a zišlo sa tam pár stoviek ľudí prezlečených za Laru. No, tak teraz by to bolo, povedzme, v Bratislave, keď už nechcete tú Skalicu, tú mám bližšie, no a oslávilo by sa to vo veľkom štýle. Hoci ja sa neviem dokopať ani do Blavy, to je tiež pravda. Hm.

Tento významný deň oslávim piatkovým photoshootom (dobrá správa, Faustina sa poteší – dorazila parochňa z wish.com a zdá sa byť ozaj lepšia než to, čo som si zohnala pôvodne), hoci viac by som sa radšej zamerala tentokrát na Mileenu, nie Laru. Ale sneak peek vo večerných šatách bol veľmi lajkovaný, takže si pozornosť rozvrhnem 50:50 a poteším priaznivcov oboch outfitov. Majka nesklame, vizážistka tiež nie, už len žeby ja som bola nejaká podivná a skazila celé fotenie, ale pevne verím, že sa to nestane.

Lara nám teda úspešne starne, ale to ju ani v najmenšom neodrádza od nových dobrodružstiev, napokon, podľa nového životopisu má cez 20. Túto schopnosť jej nemožno nezávidieť, my ostatní takéto vymoženosti nemáme – čo bude tým, že nie sme hrdinovia a hrdinky PC hier, no. Ostáva teda už len zaželať jej mnoho lekárničiek, checkpointov, ak chcete, prípadne stále prítomný save a load. Veď bez toho by sa, chudina, nedožila v TR1 ani tridsiatky :)

Rate this post

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!