O mne

Februárový výkec

Zase raz mám chuť povedať vám niečo a zároveň nič; trochu sa vykecať a zhrnúť si, čo sa vlastne deje. Možno to bude nuda núd, možno z toho vylezie niečo zaujímavé.

Predovšetkým sa, žiaľ, piatkové fotenie ruší, pretože vizážistka je chorá. Naklusať tam bez mejkapu by nešlo, hoci pri Mileene s rúškom a divou parochňou je to až tak jedno, ale Lara vo večerných šatách musí byť tip-top! Hoci na FB cosplay stránke je sneak peek zatiaľ najlajkovanejšou fotkou a tam mejkap nemám, len vidno, že, ehm-ehm, šaty mi robia pekný dekolt. A o to asi ide, nie? Poniektorým, samozrejme. Oh, to už nevidíte, že vnútri bije srdce hraničiarky, preto zdrhajte, kým sa dá!

Ešte aj psychologička mi pri prezretí Mileeny povedala, že mám pekné prsia a hodila na mňa potmehúdsky pohľad. Hrozne som sa smiala. Maťa je vlastne zlatá, len ja ju za posielam niekam, mea culpa. Mala som sedenie a trochu som sa ho obávala, ale nakoniec bolo fajn. Musí mať božskú trpezlivosť, že je stále ochotná pracovať s takým hrozným materiálom, ako som ja.

Prečo sa zas podceňujem?

Poďme ďalej. Peniaze od Erika stále nemám, len si vymyslel historku, ako sem podvečer došiel, hodil mi ich v obálke do schránky a vraj pes štekal vonku ako divý, pričom teda vtedy Jony vonku nebol a peniaze sa v schránke vôbec nenachádzali. Ešte ich od neho vymámiť a nech si potom ide kadeľahšie, neverím tomu chlapovi už ani štvrť slova. A ako som ho mala rada… Nuž, omyly sa stávajú.

Wonder Woman kostým, ktorý mi objednal americký mecenáš, sa aktuálne nachádza tuším v BA na colnom, pričom podľa faktúry je cena 30 dolárov a nachádza sa tam len jedna položka. Som zmätená. Nemalo to stáť 320$ a prísť kostým s topánkami? Možno je vnútri bomba. Alebo antrax. Ak hej, nuž, mala som vás rada, aj keď som i vás, drahých návštevníkov, už občas poslala niekam, ale nemyslela som to tak.

Vôbec.

Nie.

Neviem, čo by som dodala, preto nateraz končím. Uvidíme sa zas pri nejakom hádam zmysluplnejšom článku:)

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

2 komentáre

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: