O mne

Starodávny projekt „Adventures of Lady Sonia“

Tento projekt som rozbehla ešte na úplne prvom blogu, ktorý je stále k zhliadnutiu, ladysonia.blog.cz. Bolo to sakra dávno, myslím, že zhruba pred deviatimi rokmi? Tak nejak, pretože potom bol zrušený kvôli výsmechu za cosplaye a už som ho neobnovila. Dobre že tak.

Môj cosplay bol vtedy na takejto úrovni, outfit Legend, Classic Gray:

no a malo ísť o niečo v štýle, spravím v hre screenshot, dopíšem k nemu časť vymysleného príbehu, potom nasleduje moje cosplay foto, k nemu pokračujúci príbeh… je to zrozumiteľné? Podrobnosti si nepamätám, ale malo to byť na spôsob hry, vlastne som vytvorila i menu, aha!

Kdesi som mala spísaný i zoznam levelov, kde boli také skvosty akože Dam in Kunov (Priehrada v Kunove), Oh no, school! (Oh nie, škola!) alebo Sonia’s Lair (Soniin brloh). Dokonca som to celé myslela seriózne, tak seriózne, že to až bola donebavolajúca recesia. Lenže idioti to holt nepochopili a aby som sa vyhla ešte väčšiemu výsmechu, musela som to zrušiť. Ktovie, možno by to bolo zaujímavé.

V súčasnosti som už vážená cosplayerka (čože?), ktorá nevymýšľa takéto podivnosti, iba sebou zahlcuje všetky cosplay weby a Patreon, kde by asi zdochli, keby som tam nabehla s týmto:

Každopádne som nikdy nemala problém vystreliť si i sama zo seba, čo je, myslím si, pomerne cenná a vzácna vlastnosť, ale aby to zas neskončilo ako príšerná sebachvála, musím kriticky povedať, že vtedy bol bola ešte v cosplayi na, ehm-ehm, zvláštnej úrovni. Však ani teraz nie som level Tanya Croft, čo mi teda vôbec nevadí, ona je ona a ja som ja (bože, to je múdro).

A nie, opakujem, že Lady Sonia nemala nič spoločné s jej slávnejšou menovkyňou, iba som mala 15 a netušila som, že niečo také ako porno vôbec existuje. To nemyslím vážne, len som ho vtedy ešte nesledovala. To vážne myslím.

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

2 komentáre

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: