Tento projekt som rozbehla ešte na úplne prvom blogu, ktorý je stále k zhliadnutiu, ladysonia.blog.cz. Bolo to sakra dávno, myslím, že zhruba pred deviatimi rokmi? Tak nejak, pretože potom bol zrušený kvôli výsmechu za cosplaye a už som ho neobnovila. Dobre že tak.

Môj cosplay bol vtedy na takejto úrovni, outfit Legend, Classic Gray:

no a malo ísť o niečo v štýle, spravím v hre screenshot, dopíšem k nemu časť vymysleného príbehu, potom nasleduje moje cosplay foto, k nemu pokračujúci príbeh… je to zrozumiteľné? Podrobnosti si nepamätám, ale malo to byť na spôsob hry, vlastne som vytvorila i menu, aha!

Kdesi som mala spísaný i zoznam levelov, kde boli také skvosty akože Dam in Kunov (Priehrada v Kunove), Oh no, school! (Oh nie, škola!) alebo Sonia’s Lair (Soniin brloh). Dokonca som to celé myslela seriózne, tak seriózne, že to až bola donebavolajúca recesia. Lenže idioti to holt nepochopili a aby som sa vyhla ešte väčšiemu výsmechu, musela som to zrušiť. Ktovie, možno by to bolo zaujímavé.

V súčasnosti som už vážená cosplayerka (čože?), ktorá nevymýšľa takéto podivnosti, iba sebou zahlcuje všetky cosplay weby a Patreon, kde by asi zdochli, keby som tam nabehla s týmto:

Každopádne som nikdy nemala problém vystreliť si i sama zo seba, čo je, myslím si, pomerne cenná a vzácna vlastnosť, ale aby to zas neskončilo ako príšerná sebachvála, musím kriticky povedať, že vtedy bol bola ešte v cosplayi na, ehm-ehm, zvláštnej úrovni. Však ani teraz nie som level Tanya Croft, čo mi teda vôbec nevadí, ona je ona a ja som ja (bože, to je múdro).

A nie, opakujem, že Lady Sonia nemala nič spoločné s jej slávnejšou menovkyňou, iba som mala 15 a netušila som, že niečo také ako porno vôbec existuje. To nemyslím vážne, len som ho vtedy ešte nesledovala. To vážne myslím.

Rate this post

2 thoughts on “Starodávny projekt „Adventures of Lady Sonia“

    1. Rozhodne :D Však potom mi aj jedna poslala link na jej blog, že či si robím stránku v angličtine a radšej bez náhľadu :D Bála som sa na to kliknúť…

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!