TOP 7

TOP 7 radostí: január 2018

V rámci toho, že kopírovať dobré veci od iných je fajn, som sa inšpirovala Elizabeth, ktorá zas má tento typ článkov od Nikol Seven. Okrem toho mierne neviem, o čom písať, asi som trochu vyčerpaná. Umelecky. A tak mi snáď dievčatá odpustia, že opakujem a preberám koncept. Nemám šťastné číslo, preto ponechávam sedmičku.

Moja inzulínovými excesmi poškodená pamäť síce dostane zakaždým zabrať, pokiaľ si to nezačnem zapisovať, ale možno je to práve fajn, trochu si ju takto potrénovať. A tak poďme na to!

Pieseň

Inšpirovaná od Eliz som skúsila Imagine Dragons a veľmi sa mi od nich zapáčili dve piesne: Thunder a Warriors. Ani neviem, koľkokrát som sa ich odvtedy napočúvala… A pretože druhá súvisí s mojou drahou Wonder Woman, vyberám za song mesiaca práve ju.

Jedlo/nápoj

Na Vianoce i k narodeninám som dostala nápoj, ktorému som nečakane prepadla: kávu. Takže za pitie mesiaca nominujem kafe; nejak extra obľúbené jedlo nateraz nemám.

Nákup

Môj účet i tento (teda minulý) mesiac zavýjal od bolesti, a to som sa zaprisahala, že po divokom konci r. 2017 sa upokojím. Nestalo sa. Nakupovala a objednávala som ako divá, najväčšiu radosť mi spravili napriek nedostatkom airsoft pištole z klasických dielov TR. Nedostatok vidíte na obrázku, hnedé zafarbenie rukoväte – našťastie práve tie časti išli odmontovať a už sú nastriekané čiernou farbou.

Kniha

Aj naďalej sa s čítaním flákajúc, i keď som sa kvôli tomu zapojila do Knižnej výzvy, mám minulý mesiac na konte len jednu knihu, Dvojčatá z ľadu (S.K. Tremayne). Bola fajn, tak čo dodať?

Fotografia/screenshot

Po XY rokoch dohranie okrem iného TR3 s desivými mutantmi v Antarktíde, to ma určite potešilo najviac a tu máte dôkaz. Secrety som fakt nevyhľadávala, ako vidno, preto mi aj ušiel bonusový level, ale možno si ho skopírujem odniekiaľ do hry.

Aktivita

Že som dopísala Hraničiarku, i keď, pravdaže, je na nej ešte kopa roboty. Ale polotovar je hotový!

Ostatné

Od fanúšika som dostala airsoft UZI samopaly, čo nie sú UZI,
americký mecenáš mi výrazne k narodeninám navýšil sumu na Patreone a pribudli i ďalší sponzori,
vyššiespomenutý mi kúpil Wonder Woman kostým s príslušnými topánkami na mieru,
zlepšili sa moje večerné splíny a depresie.

Január vôbec nebol zlý. Veru, keď si to tak spätne zhodnotím, bol výborný, uvidíme, čo prinesie II. mesiac. Ako vidíte na boku v menu, minimálne ďalšie ateliérové fotenie bude!

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

2 komentáre

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: