Druhý výkec tohto mesiaca, mám na to momentálne náladu, ktorá musí byť špecifická, akože – niečo by som vám aj povedala, ale nič konkrétne, preto z toho bude takýto formát.

Vo vydavateľstve zdarne čítajú môj rukopis a vraj je na ňom dosť roboty, teda z mojej strany, musím ho upraviť. Napríklad 18-ročná baba údajne nemôže byť presvedčená o tom, že je lesba. Nuž, čítala som raz blog 12-ročnej dievčiny, ktorá to svätosväte tvrdila, že je takto orientovaná, ale to už pripadalo za vlasy pritiahnuté i mne. Avšak v osemnástich? Zdá sa mi to trochu ako buzerácia zo strany vydavateľstva. Nuž ale čo, prepracovať to môžem.

Nesneží. Chápete to? Ako mám robiť cosplay Lary v outfite Antarctica/Kate Walker zo Syberie, čo môžete vidieť napravo na Instagrame, sneak peek, keď nie je sneh? Štve ma to, ale šamanizmus mi ešte až tak nejde, aby som privolala biele vločky. A tak sedím doma, hrám hromadu custom TR levelov, počúvam hudbu a čakám na objednávky, ktoré som porobila dávnejšie. Nemôžem sa tak či tak pustiť do Kate, keďže mi chýba „ňuňuňu“ mamutík-plyšák. A nemôžem zájsť ani do ateliéru ako Mileena, pretože nedošla zatiaľ parochňa. A nálepky na nemenovanú časť hrudníka. A zvažujem doobjednať i príslušné farebné šošovky, ale bojím sa poškodenia zraku, preto sa Majky popýtam na možnosti Photoshopu.

Erik peniaze stále nedoniesol, ale vraj keď bude mať najbližšie cestu, hodí mi do schránky obálku. Mierne o tom pochybujem, no niečo sa už stať musí, takže pokiaľ ich tam nebudem mať, možno ho nejak výraznejšie pourgujem. Veď mi ich mal vrátiť na jeseň minulého roka, ak sa nemýlim. A určite sa nemýlim v tom, ak si myslím, že nebude mať toľko slušnosti, aby mi ich vrátil aj s nejakými úrokmi. To je charakter!

Jedno terapeutické sedenie som odvolala a robím si poriadok v hlave, či tam teda ešte chodiť, ako často, etc. Som si vedomá toho, že nejakú terapiu potrebujem, no a možno Martina naozaj nemyslela až tak doslovne, keď mi povedala, že mi neverí. Hádam si zaslúži ešte šancu. Koniec koncov, je fajn a je len človek a ľudia sú omylní. Nabudúce sa tam teda zastavím s tým, že nejaké projekty, ktoré som mala robiť, som zrušila, pretože mi pripadajú ako hlúposti, ale môžeme pracovať na tomto či tomto, čo sme už rozrobili. Hádam ma nevyhodí. Prestávka pomohla, možno nám obom.

Rate this post

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!