Idey

Chceš mať rok 2018 ako na dlani? Zožeň si diár!

Znovu ide o menšiu obmenu článku z krásná.cz. Enjoy!

Prišiel nový rok, čas veľkých zmien, a aby si hneď na druhý deň zúfalo nehľadal(a) v mysli, čo si si to vlastne prvého zaumienil(a), je fajn mať diár. Bež do papiernictva a kúp si nejaký pekný, praktický, lacný a prehľadný zároveň, to všetko je dôležité! Máš? Tak sa riaď nasledovnými bodmi:

Ciele

Jasné, pomenuj si to ako chceš, nemusia to byť práve „predsavzatia“ či „ročné/životné ciele“, ale nejak, čo ťa motivuje! Trebárs… „na čo sa vyse**em znovu aj tento rok“. Spíš si tam, čo si si zaumienil(a) a snaž sa to dodržiavať, keď si si s tým dal(a) toľko práce, že to napíšeš, vyčačkáš, preškrtáš, rozplačeš sa nad tým a tak ďalej.

Rutina

Každý nejakú má, tak zauvažuj, čo chceš robiť s tou svojou. Napríklad ísť si zabehať každé ráno, alebo vypiť pred raňajkami pohár rumu s borovičkou, čo perfektne naštartuje tvoj metabolizmus a zbaví ťa to zbytočných starostí.

Narodeniny

Už sa ti iste mnohokrát stalo, že si s pribúdajúcimi rokmi radšej zabudol/la na svoje narodeniny. Ale vek nezastavíš a treba to osláviť, preto si spíš prehľadnú tabuľku, koliesko alebo hoci aj pentagram a zaznamenaj si tam sviatky všetkých, s ktorými prichádzaš do styku, nezabudni ani na smetiarov!

Spánok

Dobrý spánok je dôležitý, však preto som zas začala užívať Trittico. Nezabudni tiež brať drogy a budeš spinkať ako v bavlnke. Zapisuj si, koľko si spal(a), ako, s kým a kde.

Čítanie

Zapoj sa trebárs tiež do Knižnej výzvy a pokor svoje limity! Zapisuj si, čo si čítal(a), napr. tú toľko odkladanú Kamasutru, potom povedzme koľko ti to trvalo a koľkokrát ťa rodičia za jej skúmanie zmlátili. Bude sranda vrátiť sa k tomu po 30-tich rokov, uvidíš!

1.8 (35.56%) 9 votes

7 Replies to “Chceš mať rok 2018 ako na dlani? Zožeň si diár!”

  1. Sonička s kým spávaš??? Pochváľ sa nám, keď si už tak nadhodila to v článku. Tvoji čítatelia len na to čakajú, aby vedeli či majú šancu…

      1. Pre jebnutého, každý jebnutý viac tvoj príspevok nebudem komentovať, maj sa pekne :D Ja sa mám dobre a som v poriadku a v pohode. Vďaka za opýtanie, vidno však, že ty nie si v poriadku….

      1. Faustina aký úchyl? :D Známy by sa z toho smiali, že ma považuje niekto za úchyla. Lebo som celkom v pohode, chlap… Príspevok bol myslený ironicky, keď už autorka to myslela ironicky. Aj u žien som pomerne obľúbený, hoci momentálne nemám dievča, ale snáď časom bude.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!