Idey

10 tipov, kam vyraziť na rande v zime

Ako vždy ide o prerobenie článku z krásná.cz, neserióznosti nikdy nie je dosť! Podobný článok sme tu už inak mali, pojednával o tom, kde sexovať na jeseň; nájdete ho kdesi tu.

To vieš, prišla zima, je kosa, až to praští, tak kam s frajerom vyraziť, aby vám neumrzli nosy? Prinášam vám pár tipov, ktorými sa však určite neriaďte!

1. Kino

Môžete si nakúpiť hafo pukancov, sadnúť si do nesusediacich radov a ohadzovať sa nimi počas celého filmu. Neskúšala som to, ale 11 z desiatich detí potvrdzuje, že je to extra zábava!

2. Kultúra

Nie, nemám na mysli to posedenie pacientov v PL a čítanie článkov z časopisov, no ak máte prostredie psychiatrie veľmi radi, môžete vyraziť na podujatie Sami sebe, kde možno niekedy aj stretnete Sonyu ako Laru.

3. Workshopy

Je na nich zábava, naučíte sa niečo nové a možno to aj využijete neskôr vo vzťahu, napr. WS o zapájaní sa kukurice do spoločnosti. (Počkaj, čo?)

4. Bazén

Je tu možnosť odhaliť sa a ukázať partnerovi všetky tie sexy tukové záhyby, tak prečo nie! Aj tak ich skôr či neskôr uvidí, preto pokiaľ zdesene neutečú všetci návštevníci plavárne, nemusel by ani on, za pokus to stojí!

5. Bowling, gulečník alebo šípky

Trochu sa rozhýbete, pokecáte, prinajhoršom sa trafíte guľou alebo šípkou, ale verte, že bude sranda!

6. Korčule

Teraz v zime sa to priam núka, ísť sa znenazdajky prepadnúť pod ľad niekam na jazierko. Záchrana holého života zbližuje, skúste to!

7. Bobovanie

Bože, to je také roztomilé, vrátiť sa spolu do detských čias. Bežte zinfantilnieť a ukážte partnerovi, aké viete byť ňuňuňu!

8. Kŕmenie divej zveri

Vyraziť si do ZOO, skočiť tam medzi levy či iné šelmy a pokúsiť sa ich nakŕmiť je niečím, čo utuží váš vzťah, teda až potom, keď vás partner bude ťahať z nejakej tej rozďavenej tlamy.

9. Kaviarne, čajovne a reštaurácie

Kriste, nehovorte mi, že toto vám nenapadlo aj bezo mňa (teda skôr bez pôvodnej Lady Vanilky). Je to strašne ohrané, ale neumrznú vám ňufáky, a o to ide, non?

10. Diskotéka

Len pozor na teroristov a úchylov, ktorí sa tam môžu motať a buď po vás hodiť bombu/Molotovov koktail, alebo vám niečo nasypať do nápoja a skvelé zimné rande sa zmení na boj o život. Ale zas, ako som už písala, záchrana života vás dvoch len zblíži. Možno. Try it!

Rate this post

One Reply to “10 tipov, kam vyraziť na rande v zime”

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!