7 spôsobov, ako sa donútiť začať chudnúť

A zase raz si beriem inšpiráciu z článku Lady Vanilky, ktorý nájdete na krásna.cz.
Taakže, chceš začať chudnúť, ako si začínala už miliónkrát predtým? To je chvályhodné, ale čo s tou nešťastnou motiváciou? Máš nejakú? Nájsť sa pritom dá všade, minule na mňa jedna vyskočila z konzervy so sardinkami!
1. Uvedom si, prečo to robíš!
Prečo chudneš? Kvôli Jožkovi odvedľa, ktorý je tvoj tajný idol (hoci sám má aspoň 200 kg a večne sa špára v nose), alebo chceš byť sexy kosť sama pre seba a stráviť deň slintaním pred zrkadlom? Alebo sú to zdravotné dôvody, nebodaj? Nech už je to, čo chce, spíš si to, vycap na nástenku a nezabudni odfotiť na Instagram, aby ti všetci závideli to odhodlanie, ktorým to celé začína… a i skončí, ale to už nemám to srdce povedať ti.
2. Sleduj progres
Vyfoť sa na samom začiatku procesu a potom v zhruba týždňových intervaloch, aby si videla, že nič nevidíš a cítila sa čoraz frustrovanejšie. Nasratosť pomáha!
3. Vytvor si motivačnú tabuľu
Fotky krásnych štíhlych žien, ich fotky everywhere! Takto chceš vyzerať, tak to maj pred očami aj v snoch a uvedom si, že ak zdvihneš zadok a budeš čosi robiť, dosiahneš to!
4. Nevyhováraj sa
Vraj nemáš priestor, peniaze, čas? Bullshit, všetko sa dá nájsť, len treba byť kreatívna. Cvič vonku, aby sa na tebe mohli susedia smiať, prachy nepotrebuješ a čas odober z toho, ktorý by si inak strávila pri Facebooku.
5. Buď na seba prísna!
Hlt sem, chramst tam a všetko je zrazu v tebe. No takto by to nešlo, mladá dáma. Radšej sa drž od kuchyne ďalej a nežer všetko, čo nezje teba.
6. Stráž si, čo ješ
Napíš si na papierik, čo by si tak dnes rada konzumovala a ten potom zjedz. Že to chutilo dobre?
7. Vo dvojici to ide lepšie
Vezmi kamarátku (pozor, nezjedz ju) a bežte cvičiť. Keď uvidíš, aká je nemotorná, hneď si budeš pripadať sama lepšie. A ak je náhodou šikovná, vymeň ju. Je to demotivujúce. Vtedy ju pokojne môžeš aj zožrať.
Rate this post

9 thoughts on “7 spôsobov, ako sa donútiť začať chudnúť”

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!