O mne

Catsuit!

Tak sme sa konečne dočkali! Po x rokoch som si splnila cosplay-sen a zadovážila si reálny catsuit, nie farebne neladiace tmavé kúsky toho, čo doma prišlo pod ruku… ale originál zo sexshopu, no nekúp to! Teraz sebou zahlcujem kyberpriestor a slintám sama nad sebou, no narcis ako vyšitý. Pôvodne by som vám sem teraz hodila video, ale blog.cz nesklamal a zrejme to stále nefunguje, ani nehovoriac o tom, že to video ešte na YouTube nie je.

Väčšieho počtu fotiek sa dočkáte na mojom cosplay-webe onedlho, zatiaľ sa tu kdesi budú povaľovať tri, plus jedna v záhlaví (ktoré tiež nejak blbne, aspoň mne, že ach). Vybrali sme sa s fotografom a jeho asistentom, ktorý tam robil efekty s fakľou, do opusteného kaštieľa, čo bola perfektná lokácia, hoci pozostávala prevažne z chodieb. Fotograf nás súril, aby sme si pohli, pretože teraz dobre svieti slnko, a čo keď niekto príde a čo keď nám to spadne na hlavu a tak, ale napokon sme všetko zvládli a mohlo sa začať cvakať.
A užili sme si to! V polovici sa mi síce rozpadlo puzdro (vlastná výroba, čo by od toho človek čakal), ale na výsledku to nepoznať, preto som karabínku nechala napospas osudu a tvárila sa, akože nič.
Pobehali sme to tam, vysmiali sa jarnému dažďu, ktorý zúril vonku, pocvakali a ako prišli, tak aj odišli. Myslím, že som prepadla čaru urbexu, minimálne ako cosplayerka určite. Staré búdy, traste sa! Prichádzam vás zneuctiť! Alebo tak nejak.
Váš nezmar Sonya

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

10 komentárov

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: