Catsuit!

Tak sme sa konečne dočkali! Po x rokoch som si splnila cosplay-sen a zadovážila si reálny catsuit, nie farebne neladiace tmavé kúsky toho, čo doma prišlo pod ruku… ale originál zo sexshopu, no nekúp to! Teraz sebou zahlcujem kyberpriestor a slintám sama nad sebou, no narcis ako vyšitý. Pôvodne by som vám sem teraz hodila video, ale blog.cz nesklamal a zrejme to stále nefunguje, ani nehovoriac o tom, že to video ešte na YouTube nie je.

Väčšieho počtu fotiek sa dočkáte na mojom cosplay-webe onedlho, zatiaľ sa tu kdesi budú povaľovať tri, plus jedna v záhlaví (ktoré tiež nejak blbne, aspoň mne, že ach). Vybrali sme sa s fotografom a jeho asistentom, ktorý tam robil efekty s fakľou, do opusteného kaštieľa, čo bola perfektná lokácia, hoci pozostávala prevažne z chodieb. Fotograf nás súril, aby sme si pohli, pretože teraz dobre svieti slnko, a čo keď niekto príde a čo keď nám to spadne na hlavu a tak, ale napokon sme všetko zvládli a mohlo sa začať cvakať.
A užili sme si to! V polovici sa mi síce rozpadlo puzdro (vlastná výroba, čo by od toho človek čakal), ale na výsledku to nepoznať, preto som karabínku nechala napospas osudu a tvárila sa, akože nič.
Pobehali sme to tam, vysmiali sa jarnému dažďu, ktorý zúril vonku, pocvakali a ako prišli, tak aj odišli. Myslím, že som prepadla čaru urbexu, minimálne ako cosplayerka určite. Staré búdy, traste sa! Prichádzam vás zneuctiť! Alebo tak nejak.
Váš nezmar Sonya
Rate this post

10 thoughts on “Catsuit!”

  1. Už je to celkem dávno, co jsem někde viděla nějaký tvůj cosplay, pak jsem na tebe narazila až po čase, kdy byl jasně znatelný posun a pak až teď.

  2. tie fotky su absolutne uzasne :-O vyzeras na nich skvelo a ten cosplay je tiez riadne premakany.. velmi sa mi pacia hlavne tvoje boty.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!