Život je krásny a dôvod je predsa jasný

No, ignorujme tento trapný pokus o rým a poďme sa radšej pozrieť na to, čo mi zase raz vylepšilo náladu po tom, ako som ležala celý deň v posteli, chytila záchvat úzkosti a takmer sa otrávila nemenovaným Ibalginom – hups, to som asi posrala, čo. Don’t worry, žiadne návody na samovraždu nedávam, napokon, ten liek je na dve veci (neviem, neskúšala som to, teraz už len zachraňujem situáciu).
Nuž, v nadpise spomínaný dôvod je ten, že som šťastne zadaná! Nepoviem s kým, beztak ho nepoznáte, ale užívam si, že ma má niekto rád. Neviem, prečo to robí, keď si to vôbec nezaslúžim, ale je to výborný pocit. Ďalší dôvod, prečo sa neodporúčať pod kytičky.
Inak je všetko ostatné na kočku, ani ten cosplay sa ešte nedá zrealizovať. Chcela som prísť v catsuite aspoň na terapiu, ale houby, bola zima. Zvolila som teda outfit Leather Jacket z Rise of the Tomb Raider, ale ten vyzerá úplne civilne.
Keby sa mi chcelo, už sme tu mohli mať ďalšie pokračovanie článku o tom, ako sa (ne)robia selfíčka, lenže správne, neviem sa do toho dokopať. A tak píšem denníkový záznamík o tom, ako som happy, najmä preto, aby bolo jasné, že ešte žijem. Pri mne človek totiž nikdy nevie.
Užívam si teda motýliky v bruchu, uslintané SMS-ky, infantilné zdrobneliny a všetky ukradnuté spoločné chvíle. Dobre viem, že skôr či neskôr sa zas všetko pokazí, tak to býva, ale dovtedy si to treba vychutnať. Čo bude potom, na to nemyslím. A život je tak fajn!
Váš nezmar Sonya
Rate this post

4 thoughts on “Život je krásny a dôvod je predsa jasný”

  1. Ááá Sonyaa, takéto veci sa dejú? Škoda že už píšeš pomenej, menej sa vykecávaš o osobných veciach, no na druhú stranu to nie je zlý krok.

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!