Tento blog nie je eroticky zameraný (len občas)

Kto by sem nikdy nezavítal a predstavu o blogu si robil len podľa článkov, ktoré bývajú na titulke, mohol by nadobudnúť dojem, že som prinajmenšom bordel-mama, ktorá celé dni píše o sexe, erotike a, čo ja viem, trebárs masturbácii. Lenže to je omyl, o týchto veciach tu píšem, len keď sa nájde niečo vhodné na sparodovanie – a tiež možno vtedy, keď si pripadám sexuálne frustrovaná, čo vzhľadom k tomu, kedy som naposledy bola vo vzťahu, nebýva zas až tak často. Aby som parafrázovala svojho lekára z PL: „Vzťah v podstate ani nepotrebujete – ak vám bude chýbať sex, tak máte masturbáciu a inak máte svätý pokoj!“ Možno ani sám nevedel, akú má pravdu.
Autorka tohto blogu, jednoduchšie napísané ja chodievam po vonku zásadne v krinolíne, cudne klopím oči a vôbec, ale vôbec neplánujem v catsuite nielen fotiť cosplay, ale i prísť na terapiu. No čo, psychologička sa vyjadrila, že vie, že nie som schizofrenická a nechcem ju zabiť, takže sa hádam nemá čoho báť, keby som k tomu pribrala aj pištole. Keďže som recesistický cvok, aspoň ten catsuit raz určite vezmem.
Takto nejako, na to pre istotu pončo a hor sa na terapiu!
Aby som to zhrnula: Blog aj naďalej ostáva vhodný pre deti – teda… počkať… on taký aj niekedy bol? No, proste nálepka 18+ sa mu zatiaľ vyhýba, hoci pokiaľ budem pokračovať s horeuvedenými fotografiami, možno ju veľmi rýchlo získa. Dovtedy ale môžete povoliť návštevy aj svojim neplnoletým potomkom, pretože všetci dobre vieme, že tu na blog.cz sú beztak dvadsiatnici plus pokladaní za dinosaurov, česť výnimkám. Aspoň to tak bolo za mojich mladých čias, ktoré datujem 9 rokov dozadu, keď som na blog.cz začínala. Zmenilo sa niečo odvtedy?
Váš počestný nezmar Sonya
Rate this post

7 thoughts on “Tento blog nie je eroticky zameraný (len občas)”

  1. Čím dál víc mi stylem psaní připomínáš slovenku Alisu, která měla na Blog.cz pár prezentací. Nadrzlé Slovenky, které se nebojí vzít si do pusy kde co – a to myslím z hlediska psaní, ne ten zbytek :) :)

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!