Pozor na erotické sny

(Inšpirácia z krásna.cz)
Určite sa ti to už stalo: Spíš v asexuálnej nočnej košeli vo svojej izbe a od večera sa tešíš, ako sa ti bude snívať o výsledku maturitnej skúšky, no odrazu sa prichytíš pri tom, ako ti pred očami prebieha film, v ktorom divoko sexuješ so svojím 97-ročným susedom. Alebo s riaditeľkou školy, do ktorej chodíš. Alebo s vŕbou pri potoku. Čo to znamená?
Sex s kamarátom
Tieto sny neznamenajú, že sa s dotyčným chceš skutočne vrhnúť do postele, vyjadrujú to, že na ňom niečo obdivuješ. Preto sa neboj, že by sa tvoj dlhoročný priateľský vzťah s Ferkom odvedľa začal zrazu meniť. Tvoj sen ti chce povedať len toľko, že Ferkovi závidíš jeho nový iPhone, preto si ho máš ísť okamžite kúpiť. Predsa nechceš, aby to dopadlo tak, že napokon chudáka Ferka znásilníš a to len preto, že ti nepožičal telefón.
Sex s človekom, do ktorého si zamilovaná
To je predsa super! Dobre vieš, že švárny Janko by ťa bez okolkov praštil panvicou do ksichtu, keby si za ním prišla a požiadala ho aspoň o jednu noc. Keď sa ti ale sníva, že sa s ním miluješ, značí to, že si si začala samu seba vážiť, stúplo ti sebavedomie a vieš, čo chceš. Si na dobrej ceste!
Sex s bývalým
Neznačí to, že po ňom zas túžiš. Sen ti chce len pripomenúť, že si si uňho 17.9. o 13:50 hod zabudla čipkované nohavičky a doteraz ti ich nevrátil. Nezáleží na tom, či ich používa na utieranie prachu alebo ich nosí, chceš ich späť a máš si ich vypýtať.
Sex s cudzincom
Ak rozpráva po slovensky/česky, nie je problém, môže to byť veľmi fajn sen. Ak je to ale naozaj cudzinec, najlepšie ešte so zelenou pleťou a tykadielkami, sen ti chce príťažlivou formou povedať, že je čas oprášiť/naučiť sa cudzí jazyk. Nepríťažlivo by to bolo, keby ti z ničoho nič padla na hlavu učebnica angličtiny/latinčiny/čohokoľvek. Preto buď vďačná za takúto pripomienku a bež sa učiť. Deklinácie, konjugácie.
Sex s členom rodiny
Je to nechutné, ale sen ti chce len povedať, aby si neodvrávala pri utieraní riadu a varení nedeľného obeda, lebo to rozhodne nie je to najhoršie, čo by od teba doma mohli chcieť. Pamätaj na to.
Rate this post

23 thoughts on “Pozor na erotické sny”

  1. Moooc hezký výklad. A co to znamená, když se zdají erotické sny seniorce a ještě k tomu o sexu s manželem? To mu mám uvařit dobrý oběd a neštvat ho svými připomínkami? :o)

  2. Poprosím ešte výklad toho, keď sa mi sníva sen, v ktorom sexujem s osobou rovnakého pohlavia – teda ženou. (V prípade mužov kľudne aj muž x muž) :D

  3. Málokdy skutečně ocením článek na titulce, ale toto… :D Mile pobavilo. Sex s bývalým a členem rodiny to zabil. :D

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!