Blogujem, pretože…

Pôvodný článok vydaný: 25.7.2016

1)  … mám hobby, o ktoré som sa chcela podeliť!

Najprv to bola len vášeň k TR (áno, hádali ste správne), onedlho i cosplay, áno, trafili ste. A tak som si založila slušivý blog o Lare a všetkom okolo nej. Neskôr pribudla i moja tvorba,  spomínané fotografie príšerne vyzerajúcej 16-ky (pohľad pre bohov, len čo je pravda), alebo parodovanie všetkého, čo len šlo.

2) … som cvok!

Pevne daný fakt, kvôli ktorému som sa spočiatku ľutovala, potom som si o tom založila blog. Fajn vývoj.

3) … na psychiatrii je veselo, prečo sa o to nepodeliť?

Predpokladám, že do PL sa ľudia nedostávajú bežne, tak chcem poodhaliť, ako to tam chodí, ako sa tam správajú voči diabetikom, ako to tam inak celkom pomáha. Karneval, na ktorom som vystupovala ako kovboj, hoci primár si do poslednej chvíle myslel, že som Lara,  cosplaye na vizitách, program Sami sebe (opäť moje vystúpenie à la Lara), smiech cez slzy. Proste je to niečo, čo človek bežne nezažije, ale pokiaľ je príslušne divný, v priebehu štyroch rokov sa tam ocitne vyše… 10x? Ach jo.

4) … potrebujem zmysel života!

A to skutočne urgentne. Možno to znie divne, ale blog sa k tomuto približuje najviac. „Počkaj, na dnešok ešte jeden článok, zabiješ sa zajtra.“

5) … som hrozný narcis!

Aj vy ste si všimli, že na pôvodnom blogu spadalo najviac článkov do kategórie „O mne“? Som zaujímavejšia než kadejaká celebrita, heč!

6) … mám v hlave kopu myšlienok!

Občas si pripadám akoby permanentne v hypománii, pokiaľ ide o množstvo myšlienok – len škoda, že nálada tomu nezodpovedá. A tak ich nahadzujem na internet, aby nevišli navnivoč, to by bola sakramentská škoda, že.

7) … papierové denníčky sú out!

Teraz letí blogovanie a srdcervúce statusy na FB. Holdujem obom, priznávam.

8) … som originálna, vtipná, sexy!

Huh? Girl, calm down, you’re drunk.

9) … kniha mi asi nevyjde!

A možno mi napokon bude stačiť aj stránka.

10) … proste ma to baví…

Váš  nezmar Sonya

Rate this post

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!