24-110/80-159-48-145

Pod týmto hrozne divným nadpisom si treba predstaviť moje miery (áno, pás 24, prsia 159 a boky 48 cm, vyzerám očarujúco). Ale nie, teraz vážne. Som narcis, to po prvé, a po druhé, dnes neletia papierové denníčky, ale internetové denníčky, preto to zapisujem sem. Ako píše Rowena na svojom blogu, vždy sa nájde niekto, kto si to prečíta a potom znudene zdochne – to už dopĺňam ja.
24 je vek, hoci to sa o dva mesiace zmení a zas sa posuniem o priečku vyššie. A tipujem, že výzorom sa posuniem o priečku nižšie, to aby som sa necítila až tak staro. Z toho plynie (ponaučenie, povedala Kráľovná Alici) to, že o takých 15 rokov by som mohla mať výzor kojenca. Žvatly-žvatly!
110/80 je tlak, ktorý sa v mojom zozname radí medzi tie vyššie, až začínam byť znepokojená, že dostanem infarkt. Namerané dnes na diabetológii. Zdravííím, pani doktorka! (Viete, nanútila som jej link, tak snáď sa sem zájde mrknúť.)
159 je výška, málo, málo, ale čo je malé, to je pekné, malé = milé, dobrého veľa nebýva a blah-blah, doplňte si také tie povzbudzovacie bullshity. Nechcem mať dva metre, ale takých 165 cm by šlo, to znie pekne. Na pomedzí výšky a… nížky.
48 kg je hmotnosť, yay a aww a hurray! Hoci to na mne vôbec nevidno, ale pomaly to lezie hore *klope si* Iste za to budú môcť moje vyšportované svaly, a čo na tom, že ešte vždy neurobím na jeden záťah tých 20 klikov, lebo sa flákam. Onedlho ale určite budem kopa svalov, viete, také tie svalovité uzlíky, ktoré machrujú všade naokolo a sotva im vidno oči. Sexy!
Nuž, a 145 je pulz, taktiež dnes na diabetológii. Vcelku vtipná hodnota. Bežne mávam okolo 100, a to som ešte rada, že som rada. Mala som behať po lekároch v rámci objavovania fokusov, nech-už-je-to-čokoľvek, v rámci poruchy osobnosti, ktorá mi momentálne vnucuje nihilizmus a sebanenávisť, si hovorím, že však som to iba ja, niečo, na čom nezáleží, prečo teda otravovať doktorov viac, než je nutné? Jo, viem, mala by som sa za to praštiť panvicou do ksichtu a uvedomiť sa. Idem teda na to.
Váš nezmar Sonya
Rate this post

3 thoughts on “24-110/80-159-48-145”

  1. Moc hezky se to četlo :D Název na první pohled vážně divný, ale po přečtení, to jak to krásně zapadá je skvělé :) Neber hned pánev, jen stačí si dát facku na levé a pak na pravé líčko :D

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!