Po ďalších dvoch týždňoch som rovnaká lemra ako predtým, ale snaha bola, zas nie že nie.
1. Tréningový plán s činkami – aj to bude
Mám to v to-do liste vľavo, takže podobne ako siahodlhé spĺňanie cieľa „dohrať TR1/TR2“ to tam môže svietiť ešte pár mesiacov. Zatiaľ cvičenie s nimi vyzerá ako zbesilé mávanie sem a tam. Ja neviem, čo s činkami, činky nevedia, čo so mnou.
2. Hlavne, že mám športový outfit
Nie je to Nike, je to suppa kvalita značky Tesco, ale kompaktne to zatiaľ na mne nevidel nikto, hoci voľakde v minulom zápise je foto. Napokon beztak volím náhodné tričko a svoje obľúbené „vôbec nie TR3 Nevada outfit“ maskáče. Viz foto.
3. Hotová Lara!
Rúčkovanie po rebrinách v TR3+ štýle, brušáky na šikmej lavičke, stojka, pričom je zázrak, že sa mi nepodlomili ruky (a musím priznať, že som sa do nej nevedela vyšvihnúť, musel mi pomôcť brat). Okrem toho som robila parkour kotrmelec – asi zle, keďže som si udrela hlavu – či náhodný vis na bradlách. To, že som pri tom rúčkovaní cca tri razy spadla hneď na začiatku, bude iste (iiiisto) tým, že rebriny boli mokré. Neskúšajte to doma.
4. Polícia a odsun do PL
Ale fakt, čo keď budem raz skákať po budovách v meste a niekto na mňa zavolá políciu, že nejaký ten dom zvalím? Tí zistia, že som psychiatrická pacientka, navyše s priestupkom v záznamoch, a zavrú ma na pol roka do cvokhausu. Ou.
5. A i tak raz na seba budem hrdá!
Teda… možno.
Váš nezmar Sonya
Mwahaha!
Rate this post

3 thoughts on “Kondičný denníček – hotová Lara!

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!