Po troch týždňoch – sakra, to už je toľko? – by som mala písať, že spravím 200 klikov bez využitia rúk, zabehnem maratón a cvičím s trojtonovými činkami, realita je ale mierne kdesi inde. Pozrime sa na to!
1. Kliky – snaha je
Aby mi opäť neochabli svaly, robím ich poctivo, akurát tie dve série sú rozdelené na dopoludnie a popoludnie. Tak by to asi byť nemalo, ale viac než 15 na jednu sériu, po ktorej treba pár hodín oddychovať, odo mňa nechcite. Zatiaľ by sa mi zlomili ruky. Blbé svaly.
2. Zdanie klame
Na fotke mám, aspoň sa mi tak zdá, suppa postavu, ale v skutočnosti by som dala kráľovstvo za takých 8 kíl navyše. I tak sa údajne moc podceňujem, rozhodne sa nenávidím a neverím si, netreba mi ešte pohľad na seba do zrkadla/na fotku, kde vidím, ako koncentračne vlastne vyzerám. Potom by človek zo seba hodil aj tyčku.
3. Outfit
Hlavne, že som si práve zakúpila nové legíny (foto), pretože som v skutočnosti nemala v čom trénovať. Teraz budú celú zimu ležať v skrini, pretože na akékoľvek trénovanie bude priveľká kosa. Asi fakt neviem, čo s peniazmi (žart).
4. Nikdy nie je neskoro
Teda… aspoň dúfam. Teraz mám na mysli gymnastiku či parkour, alebo celkovo freerun. Okrem toho, OMG, mám 24, nie 99. Nejak to pôjde. Prinajhoršom si zlomím pár kostí a hneď ma to celé prejde. Yay!
5. Pustiť sa do toho bez obáv
Povedala som si, že kým umriem, môžem začať skákať parkour (raz to bude!), pretože sa pri tom dá vážne zabiť. Ale, na druhú stranu, človek sa skôr poľahky zmrzačí, takže to ešte bude chcieť úvahu. Pritom je to niečo, do čoho by som sa chcela pustiť (bez podmieňovacieho spôsobu!) s nevídaným odhodlaním. Alebo teda fakt: Sonya nikdy nemala začať hrať Mirror’s Edge…
Váš nezmar Sonya
Rate this post

2 thoughts on “Kondičný denníček – outfit

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!