Po tých dvoch týždňoch som urobila veľmi mierne pokroky, tak si ich tu v rýchlosti zhrniem:
1. Kliky? Jo!
Svaly mocnejú rýchlo, a tak ich zopár spravím – síce stále roztrasených a srdce mi ide vypadnúť nosom von, ale už to nie je také beznádejné. Ešte pár mesiacov a možno sa chvíľu udržím aj v mostíkovej polohe.
2. Beh? Jedine so psom
Jonatán alias Jony je mladý a energie má viac než dosť. Zabehali sme si s ním po priehrade (ktorá je stále vypustená, hanba primátorovi!), ale hoci potrebujem posilniť nohy, túto aeróbnu aktivitu by som mala kvôli snahe pribrať obmedziť. Nechcem sa rozplynúť.
3. Plnotučné mlieko? Chlemst
Pri spomínanej snahe sa vraj odporúča veľa mlieka. Tak som zakúpila jedno plné tuku a spolu s mačkami ho chlípem. Teda ony majú nízkotučné, tučné sú už dosť.
4. YouTube? Zakaždým
V poslednom čase sledujem najmä videá Taryho Povoroznyka, hoci pri tom to začína aj končí. Backflipy vyzerajú pekne, makako tiež a arab (mlynské kolo bez rúk) láka, ale čo z toho, keď som zatiaľ slabá, neohybná a ovláda ma viac úmysel než snaha? V tých videách to všetko vyzerá tak pekne. Ale tá snaha za tým… Niežeby som na to nemala tiež. Heč!
5. Sebadôvera a strach? Prvé nie, druhé rozhodne
To je blbé, myslím, že by to malo byť presne naopak. Ako chcem takto skočiť napr… 50 stôp do diaľky/výšky/hĺbky? A to by som mala pomlčať o tom, že na ZŠ som sa bála preskoku cez kozu. Bola som druhá najnižšia v triede a tá koza taaak vysoká… Veľa sa na tom odvtedy nezmenilo.
Váš nezmar Sonya
Tak!
Rate this post

3 thoughts on “Kondičný denníček – svaly

  1. Thank you for some other informative website. Where else may I get that type of info written in such an ideal way? I've a mission that I'm just now operating on, and I've been on the look out for such information. dkcgddeckbkdfbda

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!