Paródia na haul

Na tému nasledovnej minisérie článkov ma priviedol ten od Terezy Kráčmarovej na jej blogu. Týmto sa teda chcem srdečne poďakovať za možnosť inšpirácie.

Tak ahojte, dnes tu máme haul za mesiac júl, čo znamená, že až odkráčam z tejto bohovskej luxusnej kaviarne, v ktorej ma – stavím sa o to! – onedlho skláti záchvat, vyfotím vám, aké oblečenie som si za celý mesiac nakúpila. K 8. mi chodí invalidný dôchodok, suma, akú vám neprezradím, lebo by ste ma zožrali od závisti (no tak jo, 12,38 eur!), a tak si za tie tri týždne môžem dovoliť slušne vyhodiť z kopýtka.
O desať minút
Okej, pivo vypité, tak zhrabnem všetky dnešné tašky s nákupom, konkrétne tri zo sekáča a jednu drobnú z Tacca. Tá posledná je v skutočnosti prázdna, ale vyzerala dobre. Zaplatila som tu, ako vždy, vopred, pre prípad záchvatu, a tak… moment, nezačína sa to tu nejak zahmlievať?
O štyridsať minút
Píšem vám zo sanitky, a síce lekár začína vyzerať naštvane, že po každej jeho otázke nasleduje zbesilé ťukanie do mobilu, až potom nesúvislá odpoveď (no a? píšem článok!), ale to ma vskutku netrápi. Horšie je, že moje nové kúsky oblečenia sa pri záchvatovaní rozleteli po celej kaviarni a biele tričko za horibilných 33 centov mi ktosi podupal. Ah geez. Vypýtala som si na to Apaurin.
Pýtali sa ma, či som si udrela hlavu. Zavrtela som ňou, pretože som si spomenula, že mäkko pristála na nových bombarďákoch.
Keď mi robili EKG, ľutovala som, že mám na sebe starú čipkovanú podprsenku po prababičke – je pohodlná!! – a nie novú sexy červenú zo sexshopu, v ktorom som tiež nakupovala. Ale to by lekár asi nepredýchal. Chýbajú jej totiž košíčky.
Doma
Okej, a teraz sa vrhnime na fotky.
Toľko „esiek“… Predpokladám, že znamenajú „Sexy Sonya šlape street“, alebo tak niečo, každopádne je to teda ako stvorené pre mňa. Awww
Tieto legíny som si kúpila len a len preto, že také mala Lara oblečené v TR3 vo svojom panstve, keď jazdila na štvorkolke po Winstonovi. Vôbec netušíte, o čom hovorím, ale viem, že pre mňa je to teda absolútny must-have!
No nezabili by ste toho človeka?
Rate this post

One thought on “Paródia na haul”

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!