12 vecí, ktoré donútia chlapov okamžite s tebou chodiť!

Občas zablúdim na krasna.cz a… stačí? Okej, poďme na článok, ktorý práve pod takýmto názvom nájdete aj na spomínanej adrese, avšak ten bol ponímaný zrejme trochu serióznejšie.
Uvažovala si niekedy nad tým, aké by bolo super, keby si mohla meniť priateľov ako ponožky a každý z nich by ťa nekriticky zbožňoval? Hej? Tak toto sú tie správne chvíle!
1. Keď urobíš prvý krok
Ide okolo teba sexy chlap, ktorého chceš na mieste poriadne ošu… (ehm), ale zdá sa ti, že si ťa vôbec nevšíma alebo je príliš plachý? Skoč teda naňho, nech ste aj uprostred námestia a dajte sa do toho! Prekvapí ho to a poteší! (Následné zdrhanie pred políciou už asi menej.)
2. Keď si vďačná za svoje jedinečnosti/odlišnosti
Rastie ti na čele dúhový roh alebo máš jedno oko, navyše červené? Cíť sa sebavedome, vyzdvihuj to a buď si vedomá toho, že si ale sakra originálna! Uvidíš, ako ťa chlap bude žrať!
3. Keď dokážeš vtipkovať
Vysmievaš sa z polície, ktorá ťa práve zhrabla z koľajníc, či zo záchranárov, ktorí ťa už dvadsiaty raz vyťahovali po záchvate z kríkov, kam si v bezvedomí zapadla? Možno to neznie práve príťažlivo, ale ver, že pokuta alebo basa za zosmiešňovanie verejného činiteľa sú ukrutne sexy záležitosti!
4. Naznač mu svoje obľúbenosti, ktoré miluješ
Pokiaľ bude vedieť, že si maniakálne závislá na cosplayi, snáď sa uvolí a bude ťa chodiť denne 10-krát fotiť v rôznych outfitoch. A ak nie… nájdi si iného, je to pako.
5. Keď sa nebojíš flirtovať
No hej, keď máš nemožné oči ako ja, že tvoje koketné žmurknutie nerozlíši od toho, či si práve uprostred rozhovoru nezaspala, je to bieda, tak buď aspoň úprimná a naznač mu, že kečup z hotdogu mu tróni na špičke nosa, ocení to a vzrušíš ho. Je to totiž veľmi erotická téma!
6. Keď sa ponúkneš, že zaplatíš účet
Čo na tom, že nemáš ani cent a večeru si budeš musieť oddrieť pri umývaní riadov, hlavne mu to nehovor a pošli ho domov. Alebo ak aj máš peniaze, zamlč, že si dve hodinky pred plánovaným rande stála na kraji diaľnice a točila kabelkou. To NIE je sexy.
7. Keď sa nebojíš nahlas prehovoriť v triede
Spolužiakov očarí, keď im ich nápad stužkovej pošleš do horúcich pekiel a pôjdu sa potrhať, aby sa mohli k tebe dostať a nafackať ti za marenie tradície. Ale pri tejto príležitosti využi bod 1 a prekvap ich.
8. Keď dokážeš skvelo imitovať (cosplayovať) a rozprávať historky
O tom, ako tvoja babička kŕmila sliepky, ako v pondelok pršalo alebo robíš cosplay Bratranca It z Addamsovcov, všetko je to horúce a sexy a pritiahne to chlapov ako magnet. Vážne!
9. Keď si pamätáš meno jeho obľúbeného futbalového tímu
Kašlať na to, že ho spomenul raz v živote a v tej súvislosti, že mu fandil v desiatich rokoch, alebo že do Googlu ani nevieš správne zadať jeho názov, hlavne, že vieš, že ho miluje! A kašlať i na to, že viac než teba.
10. Keď ukážeš, že máš na určitú vec odlišný názor
Uvedomelá hádka či mierna škriepka? Kdeže, začnite po sebe hádzať náhodné predmety a jačať na celú ulicu! Ak ho začneš mlátiť, prejdi plynulo k bodu 1, ak na teba zavolajú políciu, aby ťa zaviezli do Pezinka na uzavreté, tak k bodu 3.
11. Keď sa zasmeješ sama sebe
Iste sa ti bežne stáva, že keď ideš vedľa chlapa, ktorého chceš a vieš, že by on mohol chcieť teba, zakopneš o svoju nohu/široké tepláky/chvost, takže keď pristaneš na držke a zlomíš si nos, nezabudni sa šibnuto rehotať. Jo, ale dávaj pozor, aby si sa nezadusila vlastnou krvou.
12. Keď vieš, ako hrať TR
Kašli na predošlé body, keď vieš, ako na to, všetky diely si dohrala s úplným počtom secretov, minula dokopy 3 a pol lekárničky a Lara Croft: GO dala za 15 minút bez návodu, chlapi ti budú padať k nohám. A ak nie, tak ja určite. Si lesba?
Váš nezmar Sonya
Rate this post

7 thoughts on “12 vecí, ktoré donútia chlapov okamžite s tebou chodiť!”

  1. Když jsem četla ten původní článek, bylo mi jasné, že to bude kravina už jenom proto, že to psala Nováková 😁 Ještě že ji teď už blog.cz tolik nepodporuje, protože mi připadá úplně narušená 😁 Ale tvůj článek pobavil 😁

  2. Myslím že to prepošlem kamarátke, ktorá podobné články ako ten pôvodný vyhľadáva často a rada. Skvelé spracovanie! :D

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!