388. článok

Na túto ideu ma priviedol článok z tohto blogu, a týmto sa chcem srdečne poďakovať za inšpiráciu, resp. ukradnutie nápadu, mwahaha!
Takže, práve si sa začítal(a) do môjho 388. článku, tak si to váž! Za tých 9 mesiacov si si mohol/la prečítať kopu somarín i intelektuálnych zamyslení, dozvedieť sa kvapku o mne a doteraz vôbec netušíš, ako vyzerám. V skutočnosti som platinová blondína s prsiami veľkosti E, v páse mám 44 cm a vôbec, som sexy kosť. Tamtá príšerka v záhlaví je moja neter, ktorej fotky nehorázne kradnem a navyše upravujem vo Photoshope, aby sa zdalo, že je 10x krajšia než v skutočnosti.
Premýšľam, čo chcem týmto výblitkom vlastne povedať, či sa len tak pochváliť, že aha, koľko článkov som už pre vás vytvorila a vy si to stále patrične nevážite a nechodia vás sem státisíce denne, alebo padne aj nejaká zásadná informácia, ktorá zmení chod svetových dejín.
Tak si spravme menšie resumé, keď už teda oslavujeme príchod okrúhleho počtu 388 článkov.
Celkovo sa na titulku blog.cz dostali štyri články, teda ak si správne spomínam. Boli to:
Článok, ktorý sa zdá byť najčítanejší, teda aspoň podľa toho divného meradla blog.cz, je Môj bývalý „pro-ana“ blog, na ktorom netuším, čo je také zaujímavé, jedine, že by anorexiechtivé devy zadávali do Googlu „pro-ana blog“ a vždy im vybehlo toto, a tak to s očakávaním otvoria, čože im poradím? No poradím im Paródiu na pro-ana blog, v ktorej sa dozvedia, že ak budú žrať krabice od pizze, budú z nich piče, pretože takto sa proste nehladuje, krabice sú kalorické. (Sorry za vulgarizmus, slušne sa to nedalo.)
Za tých 9 mesiacov blog prestriedal 7 záhlaví, jedno divnejšie než druhé, ale na kvalite článkov mu to neubralo, teda niet čo riešiť. Moje články sú vlastne originálne, so špecifickým humorom, gramaticky i štylisticky vycibrené a je radosť ich čítať. Občas, keď nemám čo robiť alebo nemôžem spať, sadnem si k tabletu a prechádzam jeden za druhým, smejem sa na vlastných vtipoch a uvažujem nad tým, čo som týmto a týmto chcela povedať. Zvyčajne na to neprídem.
Obľúbený je i Selfies – ako sa (ne)robia, kde okrem iného môžete do sýtosti poobdivovať moju peknú tváričku – teda houby, to je neterina po dvanástich zásahoch vo Photoshope. Najzaujímavejší a najobsiahlejší článok blogu je tento, no a keby ste sa smrteľne nudili, kdesi je tu rozpísaný i rukopis Hraničiarka. Ale neodporúčam. Stále aktuálna, hoci divná je báseň Prestaň sa ľutovať, a keďže viem, že mám ale sakra sexy hlas, môžete si ho vypočuť v pár videách, trebárs v tomto Uslintanom poďakovaní.
Aaaah, som proste narcis. A milujem sa, v skutočnosti žiadna sebanenávisť, píšem o nej iba preto, že to znie zaujímavo (ha a ha, tomu ani sama neveríš, lamo). No a aby som to celé pekne zaklincovala… hm… vskutku mi nič nenapadá, preto sa nateraz rozlúčim a idem robiť lamí cosplay. Meow!
Váš nezmar Sonya
Rate this post

4 thoughts on “388. článok”

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!