Podrobnosti o dizajne

Aby tento článok nebol len také: „Jééé, zmenila som dizajn, pozrite, však ste si to pri otvorení blogu určite nevšimli!“, a pretože toto je zatiaľ asi to najlepšie, čo som zvládla – práca s Photoshopom ma síce baví, ale mám sa ešte moooc čo učiť… Tak keďže a pretože, poďme sa mrknúť na zmeny podrobnejšie.
Záhlavie:
Tá príšerka vľavo som ja pri zatiaľ poslednom outdoorovom cosplayi. Puzdrá s pištoľami som si dovolila ponoriť do temnoty, aby to nevyzeralo, že tu propagujem násilie, erotiku, chlast a drogy (v skutočnosti áno, ale na to sem musíte chodiť každý deň po dobu desiatich rokov, aby ste si to všimli). Rámik má predstavovať neviem vlastne čo, ale páčil sa mi viac než to jednoduché rozmazanie okrajov.
„Sonya Merchier“ je môj vlastný škrabopis, preto tam ostane, aj keby ste sa postavili na hlavu a odrážali sa nosom. Možno to nie je práve najkrajšie – a to prekliate „a“ som musela prepísať, iritovalo ma -, ale je to originálne písmo.
„&“ má predstavovať ledabolé naškriabanie, no a zvyšok „her world“ – viem, že vás to môže iritovať, že je to v angličtine, ale tak je to príťažlivejšie, in my humble opinion, don’t you think? I would say so, therefore it… Ale kašlem to, obsah blogu ostane v ľubozvučnej slovenčine. I promise.
Pozadie:
Odstránila som výpis z knižnej výzvy, pretože to bolo úúúplne odveci. Vtáčiky trochu zošedli, snáď už nebudú ťahať zrak. Inak všetko po starom, som zaťažená na Egypt (preto ankh) i na mačky (preto číííča). Meow!
Písmo:
Trochu zožltlo, možno to tak bude pôsobiť teplejšie, no zároveň stále viditeľne. Bola som v pokušení dať ho tmavosivé, napokon som z úcty k svojim návštevníkom túto ideu zavrhla.
Zvyšok:
Na západe nič nové. Stále sa tu budete dozvedať, ako ma štvú neznalosti o diabete na psychiatriách, bude vás strašiť v nočných morách môj ksicht a občas budete uvažovať, či je táto holka naozaj až taký cvok, alebo si tak nehanebne robí srandu.
Mám vás rada!
Váš nezmar Sonya
Rate this post

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!