Prosím vás o feedback

Tento blog je pre vás, aj keby to tak náhodou nevyzeralo. Len nedávno som sa naučila pravdepodobne plne narábať s blog.cz, vytvárať odkazy skrz obrázky – no fakt, predtým som netušila, ako na to! Človek sa celý život učí… Ale napríklad tu hore je tlačidlo „upraviť HTML zdroj“. What the hell?
Obaja moji bratia sú informatici, možno ma dakedy čo-to naučia a ja presuniem doménu niekam inam (zúrivo uvažuje, či to, čo práve napísala, dáva nejaký zmysel). A pokiaľ mi i dakedy čosi vyjde, rada by som hodila do popisku odkaz na blog. Ale i vtedy, ak stále bude vyzerať ako „niee, vážne som ho netvorila na kolene dva dni a nemám ani poňatia o robení stránok“…? Ako recesistka (a webová trubka) som ochotná naozaj pracovať ďalej na blog.cz a uvádzať to ako svoje oficiálne stránky. Pokiaľ viem písať, nemusím vedieť i robiť weby a naopak. Ale to je teraz naozaj iba rýchla obhajoba.
Rozhodne vás však prosím o – koštruktívnu! – kritiku a spätnú väzbu. Toto vyzerá divne, toto nevyhovuje? Okej, pokúsim sa čosi s tým spraviť. V niektorých prípadoch vám však bohužiaľ nevyhoviem, buď nebudem vedieť ako na to, alebo sa mi to osobne bude páčiť natoľko, že náš zákazník – náš pán bude trošku obmedzené. Vopred však ďakujem.
EDIT 24.4.2016:
Tento článok z prvého mesiaca existencie blogu opäť dávam do pozornosti, pretože by som tu rada spravila nejaké úpravy. Zatiaľ som dostala ohlas ohľadom farby písma či knihy v záhlaví. Tak vás teraz naozaj prosím, aby ste mi dali spätnú väzbu a poradili, ako by to celé mohlo vyzerať fajn. Merci!
Rate this post

7 thoughts on “Prosím vás o feedback”

  1. Já být Tebou, tak si blog udělám podle sebe. Aby Tě vystihoval a každý, kdo by se přišel tak nějak poznal jaká jsi, co máš ráda, jakou šíříš atmosféru a tak :-) :-).

  2. [1]: To je pravda, ale ak je tu niečo, čo návštevníkom hrozne bije do očí, a tak sa musia ukrutne premáhať, keď sem zavítajú, bolo by to blbé:)

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!