Najlepší soundtrack k práci

Viete, ako to je. Sedíte v robote, pracujete si na blogu, prípadne hráte TR. (Samozrejme, to by bol môj prípad, tým nechcem nikoho na takéto chodníčky nahovárať.) Ale nech už teda robíte čokoľvek, je fajn pustiť si k tomu nejakú hudbu. Najlepšie takú, nad ktorou nemusíte moc premýšľať, ktorá nie je vo vašom jazyku, aby ste sa nezahĺbili do slov a to vás neodvádzalo od práce.
Závisí už od vás, od toho, aký ste typ, či si vyberiete niečo jemné a príjemné alebo čosi burácavé, čo by zobudilo i mŕtvych. Keď však chcete niečo univerzálne, odporúčam (a surprise!) TR soundtracky. Variabilné hudobné stopy, ktoré upokoja, povzbudia i vyvolajú príjemné spomienky na pasáže v TR, pri ktorých sa začnete usmievať ako debil.
Uff, začínam znieť, akoby som inzerovala sériu Tomb Raider… ale, keď tak nad tým uvažujem, toľko sa ňou oháňam, že občas musím pôsobiť ako chodiaca reklama. TR! TR! Kúúpte TR za výhodnú cenu 27 eur! TR1-6! (A to fakt, mrknite sem.)
Najlepšie je však raz počuť, než stokrát čítať, preto si skúste počúvnuť soundtrack z Lara Croft: GO. Neobanujete! A keby sa vám to moc páčilo, môžete – fakt že jo! – si túto perfektnú hru na mobily a tablety i zahrať.
Slint!
Rate this post

3 thoughts on “Najlepší soundtrack k práci”

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!