Elektronické mandaly

Kedysi mandaly vyrábali tibetskí mnísi, ktorí ich po dokončení rozprášili. Predpokladám, že sa to deje stále, ale keďže my sme moderná generácia, ktorá sa bez internetu nevie ani len… ehm… to je jedno, doplňte si, čo chcete, našla som na Google Play mandaly, ktoré sa vyfarbujú dotykom prsta. No, aspoň ušetríme za ceruzky, nie?
Ako možno viete, existujú antistresové omaľovánky pre dospelých. Toto síce až tak proti stresu nie je, pretože pokiaľ máte veľký a hrubý prst ako ja, 45-kilová slečna, každú chvíľu sa preťuknete, ale tak či tak vás to navráti do detských chvíľ… Keď ste sa pocikávali… moment, až do takých detských snáď nie.
Aplikácia sa volá Mandala Coloring Pages, možno je tam síce kopa lepších, ale zvyčajne vyberám prvú, na ktorú natrafím. A možno práve vám bude vyhovovať trebárs Hello Kitty Nail Salon. Yay!
P.S.: Ale viete, že Lara Croft GO má rating 4,7/5? A hodnotenie v znení „Môžem hrať na záchode“ vás isto-iste presvedčí!
Rate this post

3 thoughts on “Elektronické mandaly”

  1. Antistresové omalovánky jsou úžasná věc. Mandaly mám ráda taky, i když dávám přednost klasickým s pastelkami. :) Ale proč nevyzkoušet něco nového, že? Tvůj výtvor se mi moc líbí :)

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!