O mne

Je ti zima, ťavo?

Nie som žiadne dievčatko, som regulérna ťava. Oink, oink! (Dobre, to by mali robiť prasiatka, ale tak… s ťavou som sa ešte nerozprávala.)
Tentoraz tu máme minimalistický – netvár sa, že vieš, čo to znamená – outfit s mojimi obľúbenými kúskami.
KÚSOK č. 1
Rolák bez rukávov v elegantnom čiernom prevedení. Mám ešte jeden, ktorý som zatiaľ vôbec nenosila, ani nevyzerá tak dobre, ale je to rolák? Je. Nemá rukávy? Nemá. Must-have!
KÚSOK č. 2
Legínsy, ktoré len podčiarkujú to, ako otrasne som sa vyhladovala a aké paličkové končatiny tým pádom vznikli. Avšak čo mám robiť, keď nič iné mi už nesedí?
No, mala som jedny fajn džínsy z Tesca (pre vek 13-14 – nesmejte sa!), ale tie mi šlohli v PL. Niežeby som si na oplátku nešlohla i ja.
KÚSOK č. 3
Pončo, zdroj opäť Tesco, za 20 eur, ktoré je rajom pre mole. Neviem vlastne, čo by som k nemu dodala – z módneho hľadiska by sa možno čo-to dalo, ale móde sa nevenujem. Zhrabnem, čo sa dá a idem, nech to vyzerá akokoľvek divne.
KÚSOK č. 4
Moje milované čižmy za pouhých 52 eur, ktorým sa zaiste onedlho pokazí zips. To potom len bude dôvod na samovraždu! (Okej, okej, toto ste nečítali.) Sú maximálne slintózne.
Plus…
Cosplay-outfit spred roka, keď mi ešte boli tie puzdrá dobré, pozostáva z tenkých legín a trička s dlhým rukávom. Jediné, čo sa tam tvári zimne, sú tie čižmy, inak tá vesta nechránila nič a po návrate zo mňa osekávali ľad.
Ale čo neurobiť pre cosplay, že?

Nielen tombraiderovská cosplayerka, stále dúfajúca "spisovateľka", pôvodne pravidelná návštevníčka psychiatrie, depresívna i hypomanická, divná a náladová.

2 komentáre

Ďakujem za komentár, postavím ti na záhrade svätyňu!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BLOG IDEY O MNE 101 CIEĽOV ZA 1001 DNÍ TOP 7 TVORBA KNIHY DIA & HPO KONDIČNÝ DENNÍK KONTAKT
%d blogerom sa páči toto: